تسهیل مسیر تولیدات ملی با اجرای سامانه سککوک

عضو فراکسیون شفافیت مالی مجلس سامانه سککوک را موثر در تسهیل مسیر افزایش تولیدات ملی دانست.

عصر بانک؛همایون هاشمی با مثبت ارزیابی کردن راه‌اندازی سامانه سککوک گفت: واقعیت آن است که سامانه‌هایی که باعث شفافیت‌های مالی بیشتری می‌شود به تولید بیشتر نیز کمک خواهند کرد و بین این دو رابطه مستقیمی وجود دارد.

 

وی تاکید کرد: سامانه سککوک به مکانیزم معاملات و کسب و کار رونق بیشتری می‌دهد و فعالیت‌های اقتصادی را در بخش‌های مختلف تسهیل خواهد کرد.

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: این سامانه در واقع یک اکوسیستم پویا و فعال است که اکنون در حال رشد و شکوفایی است و ما باید آن را به فال نیک گرفته تا شاهد پیشرفت آن در عرصه تولید باشیم.

 

عضو فراکسیون شفافیت مالی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بدون شک این سامانه می‌تواند در بحث تامین مالی و زنجیره تامین راهگشا باشد و این امر موضوعی است که همواره مورد توجه سازندگان آن قرار گرفته است.

 

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آخرین اطلاعاتی که به دست ما رسیده گویا این سامانه چند سالی است که قرار بود راه‌اندازی شود که خوشبختانه اکنون در بخش تامین مالی زنجیره تولید به کار گرفته شده و ثمرات آن در حوزه اقتصاد بسیار موثر خواهد بود.

 

هاشمی تصریح کرد: این سامانه می‌تواند به بنگاه‌های کوچک و بنگاه‌هایی که می‌خواهند ادامه حیات داده و کار تولید را ادامه دهند، کمک کرده و مشکلات آنان را برطرف کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.