بازدید تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو+فیلم

چهارشنبه 10 مهرماه 1398، جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مرکز نوآوری دانشکده فنی دانشگاه تهران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور دکتر مسعود صبائی رپیس و دکتر بهادر بخشی معاون پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر صمد شیخایی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دکتر محمدصادق شفیعی مدیر اجرایی مرکز نوآوری کارولوکس و مینا محمدخانی مسؤول اجرایی دفتر انتقال تکنولوژی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی دانشگاه تهران و حمید بیگی عضو هیئت‌مدیره، طاهر نوروزی مدیر توسعه محصول، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

در ابتدای این بازدید طاهر نوروزی مدیر توسعه محصول شرکت توسن‌تکنو ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان و تشکر از حضور آن‌ها در این سایت تولید، توضیحاتی اجمالی در خصوص راه‌اندازی این سایت تولید ارائه کرد.
احد عرب سرپرست تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو در بخشی دیگر از این جلسه به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن‌تکنو را بیان نمود.
در ادامه این جلسه حمیدرضا پهلوان سرپرست سرویس نرم‌افزار پرداخت شرکت توسن‌تکنو در بخشی دیگر از این جلسه به بیان توضیحاتی در خصوص راهکارهای نرم‌افزاری ارائه‌شده برای ماشین‌های بانکی و پایانه‌های پرداخت تولیدشده توسط شرکت توسن‌تکنو برای تکمیل سبد محصولات این شرکت پرداخت. همچنین طی این ارائه، راهکارهای مرتبط با سوییچ پرداخت این شرکت، سامانه‌های پایش و مانیتورینگ و سایر راهکارهای مرتبط با حوزه بانکی و پرداخت که پیش از این توسط تیم نرم‌افزار توسن‌تکنو توسعه داده شده است، برای مهمانان معرفی شد.
بازدیدکنندگان سپس با ورود به بخش مهندسی محصول توسن‌تکنو با روند طراحی و مهندسی محصولات جدید این شرکت آشنا شدند. بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، بخش دیگری از این بازدید بود که طی آن مهمانان با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. در ادامه، خط تولید پایانه کارتخوان S800 و همچنین ماشین‌های خودپرداز توسن‌تکنو مورد بازدید قرار گرفت و مهمانان با راهکار همزمان سوخت‌گیری و پرداخت روی پمپ شرکت توسن‌تکنو آشنا شدند.
بازدید جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مرکز نوآوری دانشکده فنی دانشگاه تهران در شرایطی صورت گرفت که شرکت توسن‌تکنو همکاری‌های مشترکی را با برگزاری جلسات منظم هم‌اندیشی با اعضای محترم هیئت علمی، اساتید، صاحب‌نظران و متخصصان این دو دانشگاه در راستای توسعه راهکارهای فناورانه آغاز کرده است.
فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید تهیه شده که در ذیل قابل مشاهده است. با این توضیح که روی نوار ابزار پخش‌کننده‌ی فیلم، امکان انتخاب کیفیت‌های متفاوت از فیلم با توجه به سرعت اینترنت شما وجود دارد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.