گروه بهسازان فردا در جمع برترین‎های الکامپ 25

در مراسم برترین‎های بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، رتبه برتر در بخش "حوزه بانکداری الکترونیکی" به شرکت گروه بهسازان فردا رسید.

عصر بانک؛پس از گذشت حدود یک ماه از برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان برگزارکننده این رویداد روز گذشته (7 شهریور ماه) در هتل سیمرغ با برگزاری رویداد اختتامیه این نمایشگاه میزبان برخی از مدیران شرکت‌های فناوری و اطلاعات و استارت‌آپ‌ها بود و از برترین‌ها در این رویداد هم تقدیر کند.

 
گروه بهسازان فردا که در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با شش شرکت و یک باشگاه کسب و کار زیرمجموعه خود حضوری چشمگیر داشت، در مراسم برترین‎های این رویداد رتبه برتر در بخش "حوزه بانکداری الکترونیکی" را کسب کرد.
 
رضا حیدری، دبیر اجرایی الکامپ 98 نیز در این برنامه  آمار و ارقامی از این نمایشگاه تخصصی صنعت آی‌تی کشور ارائه داد و گفت: «امسال نمایشگاه الکامپ دارای بخش‌های مختلفی چون الکام تاکز، الکام‌گیمز، الکام استارز و الکام‌ترندز و الکام‌جابز بود.»
 
 به گفته حیدری 429 شرکت فناوری اطلاعات، ٢٢٨ شرکت استارت‌آپی، ١٣٢ کانتر استارت‌آپ و ٣4 نهاد دولتی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه ‎الکامپ حضور داشته‌اند.
  برگزاری نخستین رویداد محاسبات شناختی در مرکز نوآوری گروه بهسازان فردا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.