حضور شاپ در نمایشگاه الکامپ با یک رونمایی

شاپ با جدیدترین محصولات، راهکارها و خدماتش در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حاضر خواهد بود.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت تراکنش همراه ایمن (شاپ)، این شرکت برای دومین سال پیاپی به عنوان حامی در بزرگترین رویداد حوزه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات کشور (الکامپ) شرکت خواهد کرد.

 

بر اساس این گزارش، نسخه جدید اپلیکیشن شاپ با خدمات جدیدی مانند پرداخت عوارض جاده‌ای، خرید بلیت الکترونیک مترو، خرید شارژ و بسته اینترنتی و پرداخت قبوض در این نمایشگاه به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

همچنین تازه ترین راهکارهای این شرکت با محوریت POS 2.0 شامل صندوق‌های فروشگاهی، کیوسک‌های سفارش، کارتخوان‌های اندرویدی و موبایل پوز در غرفه شاپ در الکامپ بیست و پنجم در دسترس بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است شاپ، به عنوان اولین اپراتور تخصصی صندوق‌های فروشگاهی هوشمند به طور تخصصی در این حوزه و همچنین اپلیکیشن فعالیت می‌کند. این شرکت به تازگی مجوز پرداخت یاری خود را از شاپرک دریافت کرده است.

گفتنی است، غرفه شاپ در سالن 38 (آلمان) نمایشگاه بین المللی به مدت 4 روز از 27 تا 30 تیرماه پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.  همچنین کارشناسان جذب و استخدام این شرکت و توسن تکنو، در غرفه این شرکت واقع در بخش الکامپ جابز (سالن 27) آماده ارائه اطلاعات به کارجویان و علاقه مندان درباره جدیدترین موقعیت‌های شغلی خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.