بازدید مدیران ارشد بانک ملی ایران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

دوشنبه 17 تیرماه 1398، اعضای هیأت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور ناصر شاهباز عضو هیأت‌مدیره و معاون مالی، عباس شفیعی معاون پشتیبانی، شهریار سعادت رئیس اداره کارپردازی، مصطفی محسنی رئیس اداره مهندسی املاک، محمدهادی احمدیان رئیس اداره سفارشات کارپردازی، مجید صحاف نائینی معاون اداره کل عملیات، لیلا رضایی معاون اداره توسعه سیستم‌ها، محسن قمشیان کارشناس ارشد اداره کل عملیات، مهدی خانی کارشناس ارشد مالی، سیدفرید هاشمی کارشناس ارشد پشتیبانی بانک ملی ایران و محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو، ابراهیم حسینی‌نژاد رئیس هیأت‌مدیره شرکت شاپ، حمید همتی قائم‌مقام مدیرعامل، ناصر براتی معاون بازاریابی و توسعه کسب‌وکار، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

 

در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خیرمقدم به مهمانان کلیاتی را در خصوص فرآیند پیچیده راه‌اندازی این سایت تولید بیان کرد. در ادامه محمد جعفرحاجی کارشناس فروش و امور مشتریان این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بزرگ و مطرح کشور مرور بیان کرد. مرور فعالیت‌ها و راهکارهای پیاده‌شده برای بانک ملی ایران توسط توسن‌تکنو و ارائه گزارش در خصوص پروژه جاری با بانک ملی ایران بخش دیگری از این ارائه بود.

مدیران ارشد بانک ملی ایران سپس با ورود به بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده از نزدیک با محصولات در دست طراحی توسط همکاران بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو آشنا شدند. بازدید از بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید و آشنایی با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد بخش بعدی این برنامه بود.

در ادامه خط تولید کارتخوان Q80 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو یعنی دستگاه‌های ATMR مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از 90 درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

همچنین تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ برای مهمانان بخش دیگری از این بازدید بود. در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن‎تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. ضمن این که این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

این بازدید در حالی صورت گرفت که بانک ملی ایران و توسن‌تکنو طی یک سال گذشته همکاری‌های مشترک بسیاری را در راستای پیاده‌سازی و عملیاتی‌نمودن راهکارهای نوین و فناورانه بانکی آغاز نموده‌اند. از جمله این همکاری‌ها می‌توان به پیاده‌سازی راهکار احراز هویت آنلاین با استفاده از کارت هوشمند ملی در کانال VTM و CRS بانک ملی ایران اشاره نمود که در رویداد ملی‌شو 2 با حضور وزیر اقتصاد، نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان ثبت احوال و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران رونمایی شد. همچنین نصب و راه‌اندازی بیش از 600 ماشین‌ دریافت و پرداخت وجه نقد (ATMR یا CRS) و ماشین‌های خودبانک (VTM) برای بانک ملی ایران طی یک سال گذشته،‌ بخشی از همکاری‌های مشترک توسن‌تکنو با این بانک بزرگ کشور بوده است.

فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید تهیه شده که در ذیل قابل مشاهده است. 

http://www.aparat.com/v/cpXrP

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.