درباره باشگاه کسب و کار دانش‌بنیان باکس چه می‌دانید؟

باکس به ­عنوان نخستین باشگاه کسب و کار دانش بنیان، با حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و سرمایه­ گذاران بخش خصوصی از جمله گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا در شهریور سال 97 با حدود 30 استارتاپ فعالیت خود را آغاز کرد.

عصر بانک؛باکس به ­عنوان نخستین باشگاه کسب و کار دانش بنیان، با هدف ایجاد بستری فعال برای توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری های نوین در فضایی به مساحت 3600 مترمربع  با حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و سرمایه­ گذاران بخش خصوصی از جمله گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا در شهریور سال 97 در نزدیکی دانشگاه صنعتی شریف با حدود 30 استارتاپ فعالیت خود را آغاز کرد.

 

از آنجاییکه رونق فضای کسب ­وکار دانش­ بنیان به حضور فعال ذینفعان حوزه فناوری اعم از صاحبان طرح و سرمایه، سرمایه ­گذاران و شرکت­های کارآفرینی ارتباط مستقیمی دارد، در همین راستا گروه بهسازان فردا با حضور در این مراکز  علاوه ­بر حمایت از ایده­ ها، کسب و کارهای نوپا و نخبگان دانشگاهی به­ عنوان نسل جدید کارآفرینان کشور به مسئولیت­ اجتماعی خود نیز عمل می­کند.

 

باکس با ارائه بستری مدرن و خلاق شامل فضای کار اشتراکی، آفیس سرمایه ­گذاران، مرکز برگزاری رویدادها، اتاق جلسات، فضای استراحت، سرگرمی وکافی شاپ به عنوان بخش­هایی از پازل در کنار یکدیگر، فضایی پویا، الهام بخش و تعاملی را برای فریلنسرها و تیم­ های استارتاپی فراهم می­کند که برخورداری از تعاملات هوشمند، بهره ­مندی از راهنمایی مشاوران خبره کلینیک تخصصی کسب و کار، حضور در رویدادهای فناورانه برخی از مزیت­های  این بستر می­باشد. بنابراین، تمام افراد و مجموعه ­هایی که دارای ایده و طرحی هستند یا به سرمایه­ گذاری و یا برگزاری رویدادهای فناورانه تمایل دارند می­توانند از راهکارهای باکس بهره ­مند شوند.

 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­ توانند به سایت باشگاه کسب ­و کار دانش بنیان باکس به آدرس زیر مراجعه نمایند.

www.boxsuf.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.