تجربه‌ای برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های متعدد در رویداد نظام‌های پرداخت

در «جمعِ‌کل»، صاحب نظران، افراد کلیدی و درگیر در حوزه بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت، به 8 پرسش کلیدی، پاسخ می‌دهند.

عصر بانک؛همه ی ما همواره در حال اظهار نظر در مورد اتفاقات پیرامون خود هستیم اما معمولا بروز بیرونی نداشته و در روندهای مورد نقد، تاثیری نمی گذارند. این در حالی است که بسیاری از این نظرات می توانند تاثیر به سزایی در بهبود این روندها ایجاد کنند. اما چگونه می توان به این کثرت از نظرات دست پیدا کرد؟ پاسخ این پرسش شاید بهره بردن از Crowdsourcing باشد، روشی که به واسطه طرح پرسش هایی، می توان انبوه نظرات را جمع آوری کرد و سپس با بررسی آنها، روندهای موجود را مورد بازبینی قرار داد.

 

«جمعِ کل» قصد دارد با استفاده از این روش، و مطرح نمودن پرسش های کلیدی در زمینه بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت، دیدگاه های مختلف را جمع آوری و نتیجه های به دست آمده را منتشر نماید. این گزارش ها توسط خدمات دهندگان و کلیه فعالان این حوزه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

در معرفی این تجربه آمده است: ما در «جمعِ‌کل» نظراتمان را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و عقیده داریم جمعِ کلِ نظرات و دیدگاه‌های متعدد، زوایای پنهان را نمایان می‌کند و نتیجه بهتری به دست خواهد داد.

 

چرا به این تجربه نیاز داریم؟
تجمیع نظرات صاحب نظران، افراد کلیدی و درگیر در حوزه بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت، می تواند بر سیاست گذاری ها و تصمیمات درست آینده در راهبری کلان این صنعت، تاثیرگذار باشد.

 

منتظر شما هستیم
در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که در روزهای 9 و 10 بهمن 1397 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد، قرار است در یک تجربه‌ی مشترک، نظراتمان را در رابطه با بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت به اشتراک بگذاریم. به غرفه شرکت «ارتباط فردا» بیایید و در رسیدن به پاسخ 8 پرسش کلیدی مشارکت کنید.

 

این تجربه، حاصل مشارکت و همکاری رسانه های راه پرداخت، عصر بانک، ایبنا، و شرکت ارتباط فردا است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.