مدیرعامل بانک تجارت: تعامل ایران کیش و بانک‌ تجارت گسترش میابد

رضا دولت آبادی، مدیر عامل بانک تجارت با بیان اینکه در سال جدید بهبود های مطلوبی در روند کاری شرکت ایران کیش حاصل شده است گفت: امید داریم که بتوانیم به جایگاهی در سهم بازار که لیاقت ایران کیش است برسیم، حرکات خوبی صورت گرفته است اما این روند باید با سرعت بیشتری ادامه بیابد.

 

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، مدیر عامل بانک تجارت افزود: برای بانک تجارت در همه شاخص ها سهم بازار و کیفی شدن محصولات و ارائه محصولات جدید از سوی ایران کیش بسیار اهمیت دارد که امیدواریم ایران کیش تمام این موارد را در نظر داشته باشد.

دولت آبادی با بیان اینکه نقش خدمات الکترونیک و غیر حضوری در تسهیل و افزایش امنیت مبادلات بانکی مشتریان غیر قابل انکار است افزود: بی تردید به روز رسانی زیرساخت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد مزیت رقابتی بیشتر در ابزارهای الکترونیک و خدمات نوین بیش از پیش در مسیر افزایش رضایت کاربران مفیدواقع می شود.

مدیر عامل بانک تجارت در باره برنامه ها و محصولات مشترک ایران کیش و بانک تجارت اظهار کرد: این برنامه ها و محصولات حتما باید هم گسترش بیابد و هم تعاملات افزایش بیابد. بی تردید با بهبود ارتباطات بانک تجارت و ایران کیش با حمایتی که بانک از این شرکت انجام میدهد، ایران کیش نیز می تواند حضور موثرتری داشته، سهم خود و بانک را در تمام حوزه ها افزایش دهد .

دولت آبادی ادامه داد: هریک از محصولات ایران کیش در جای خود بازار ویژه مخصوص را دارد، باید نیاز مشتریان را بررسی کرد و بنابه فراخور مشتریان روی این محصولات  تمرکز کرد. البته قطعا محصولاتی  که بازار ندارند نیز نباید تولید شوند. من امیدوارم که این افزایش در سهم بازار در سال آینده در تمامی محصولات رخ دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.