پشتیبانی و حمایت مالی آپ از مسافران پرواز خارجی با توجه به شیوع ویروس کرونا

در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیاری از ایرلاین‌های خارجی اقدام به لغو پروازهای خود بدون هیچگونه پاسخگویی به خریداران بلیت نموده‌اند، تیم قدرتمند پشتیبانی بلیت پرواز آپ، به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس شما مشتریان گرامی میباشد.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، نظر به اینکه بسیاری از هموطنان با توجه به ایام پیش رو و سفرهای نوروزی اقدام به خرید بلیت نموده اند، تیم پشتیبانی آپ در تلاش است تا حد امکان پروازهای جایگزین را با کمترین تغییرات برای کاربران خود در نظر بگیرد.

همچنین توجه داشته باشید در مواردی که به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی چاره‌‌ی جز ابطال بلیت نبوده است نیز، آپ در سریع‌ترین زمان ممکن مبالغ پرداخت شده توسط کاربران را به حساب آنها عودت داده است.

این در حالی است که هیچکدام از ایرلاین‌ها به ویژه ایرلاین‌های خارجی، هیچ وجهی بابت بلیت‌های/سفرهای استرداد/لغو شده، پرداخت نکرده‌ و مبالغ را تنها به حساب اعتباری آپ افزوده‌اند که با توجه به جریان نقدینگی مورد نیاز در پایان سال، آپ با سربلندی از این آزمون بیرون آمده است.

با افتخار اعلام مینمایم تعهد ما در بخش پشتیبانی مشتریان، فراهم آوردن بهترین تجربه برای شماست. همکاران پرتلاش ما بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مناسب به شما میباشند.
پشتیبانی از شما افتخار ماست. 02183333

  امکان پذیره‌نویسی سهام دولت از طریق اپلیکیشن آپ فراهم شد + راهنمای تصویری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید