همه خدمات پیشخوان مجازی بانک آینده

اینترنت‌بانک نمی‌تواند پاسخ‌گوی تمامی نیازهای مشتریان باشد.استفاده از پیشخوان مجازی بانک آینده انجام فعالیت‌های بانکی را تسهیل می‌نماید.

امروزه بسیاری از شهروندان آشنا با رایانه، به‌ویژه شهروندان شهرهای بزرگ که با مشکل ترافیک و آلودگی هوا دست به‌گریبانند، به‌جای مراجعه به شعب بانک‌ها، از خدمات بانکداری الکترونیکی استفاده می‌کنند. اما باتوجه به اینکه بهره‌گیری از پاره‌ای خدمات بانکی، نیازمند مبادله اسناد و مدارک، و دریافت و پرداخت وجوه نقد بوده و انجام آن‌ها مستلزم حضور افراد در شعب بانک‌ها است. بنابراین بانکداری الکترونیکی و اینترنت‌بانک نمی‌تواند پاسخ‌گوی این بخش از نیازهای مشتریان باشد و از این رو استفاده از پیشخوان مجازی بانک آینده انجام فعالیت های بانکی را تسهیل می‌نماید.

ویژگی‌های پیشخوان مجازی بانک آینده

پیشخوان مجازی، آنچه که در اینترنت‌بانک همه بانک‌ها، غیرممکن بود را در دسترس مشتریان بانک آینده قرار داده است. کلیه خدماتی که در شعب بانک‌ها ارائه می‌شود از طریق پیشخوان مجازی به مشتریانی که به هر دلیل امکان حضور در شعب بانک را ندارند، قابل ارائه است. این سامانه، مشتریان را از مراجعه به شعب بانک‌ها بی‌نیاز نموده است.

خدمات پیشخوان مجازی بانک آینده

پیشخوان مجازی خدمات را در دو دسته: غیرحضوری (آنلاین) و حضوری (تحویل در محل) به مشتریان ارائه می‌دهد. از جذاب‌ترین این خدمات می‌توان به واریز و برداشت نقدی، صدور و تحویل چک رمزدار، صدور و تحویل دسته چک مجدد، صدور و ارسال کارت هدیه (با متن و طرح دلخواه)، واریز و برداشت تلفنی (پیشخوان تلفنی)، مدیریت هزینه و درآمد فردی (هدف) و صدور و تحویل گواهی تمکن مالی و … اشاره کرد.

هر زمان که نیاز به استفاده از خدمات بانکی در محل سکونت یا کار خود را داشتید، به صفحه (تارگاه) پیشخوان آینده وارد شده و درخواست خود را ثبت نمایید. درخواست شما بلافاصله با معرفی مأمور بانک، به اجرا گذاشته خواهد شد و هم‌زمان عکس و مشخصات کامل مأمور در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با مراجعه مأمور به محل کار یا سکونت شما، ابتدا با مشخصاتی که در اختیارتان قرار گرفته، وی را احراز هویت کرده و اسناد، مدارک و وجوه نقد را با وی مبادله می‌کنید.

پیشخوان موبایلی

با وارد نمودن نشانی اینترنتی سامانه پیشخوان مجازی در مرورگر گوشی‌های هوشمند، این سامانه شکلی متفاوت و متناسب با ابعاد و امکانات گوشی به‌خود می‌گیرد.

پیشخوان تلفنی

همه مشتریان بانک آینده که عضو پیشخوان نیز هستند، با فعال‌سازی پیشخوان تلفنی، می‌توانند برخی خدمات تحویل در محل از جمله واریز و برداشت را تنها با یک تلفن، دریافت نمایند.

عضویت در پیشخوان مجازی بانک آینده

عضویت در پیشخوان مجازی از دو طریق امکان‌پذیر است.

1. مراجعه به شعبه و تکمیل فرم ثبت نام.

2. مراجعه به تارگاه پیشخوان مجازی به نشانی www.abpluse.ir و تکمیل فرم عضویت.

بعد از ثبت نام، از طریق مرکز ارتباط با مشتری تماس گرفته می‌شود و پس از احراز هویت، شناسه کاربری (که همان شماره مشتری می‌باشد) و رمز عبور، به نشانی پست الکترونیکی و همچنین شماره تلفن همراه مشتری، ارسال خواهد شد. سپس امکان ورود به حساب کاربری و استفاده از خدمات پیشخوان مجازی برای مشتری فراهم می‌گردد.

ساعات ارائه خدمات پیشخوان مجازی

  • خدمات آنلاین پیشخوان مجازی همه روزه و به‌صورت 24 ساعته انجام می‌شود.
  • خدمات تحویل در محل در روزهای هفته، از شنبه تا چهارشنبه، به غیر از ایام تعطیل رسمی از ساعت 8:00 صبح لغایت 20:00 می‌باشد و روزهای پنجشنبه 8:00 لغایت16:00 می‌باشد.

هزینه استفاده از خدمات پیشخوان مجازی

  • ثبت‌نام اولیه و عضویت و استفاده از خدمات اینترنت‌بانک در پیشخوان مجازی رایگان است.
  • کارمزد خدمات پیشخوان، معادل کارمزد خدمات در شعب بانک‌ها است.
  • خدمات تحویل در محل (حضوری) برای مشتریان ویژه و مشتریانی که میانگین موجودی 6 ماهه گذشته‌ی حسابشان بیشتر از 500.000.000 پانصد میلیون ریال باشد، رایگان است.
  • هزینه‌ی ارائه‌ی خدمات تحویل در محل پیشخوان مجازی، برای هربار مراجعه‌ی مأمور بانک مبلغ 150،000 ریال است.

پوشش جغرافیایی خدمات پیشخوان مجازی

  • خدمات تحویل در محل در کلیه استان‌های دارای شعب بانک آینده ارائه‌ می‌شود.

راهنمای استفاده از پیشخوان مجازی بانک آینده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.