رونمایی از سامانه احراز هویت مشتریان «سجام» در بانک کشاورزی

سامانه احراز هویت مشتریان «سجام» در شعب بانک کشاورزی، با هدف توسعه تعاملات این بانک با بازار  سرمایه و استفاده از ظرفیت های این بازار برای تأمین مالی حداکثری به منظور تحقق جهش تولید، صبح روز دوشنبه29اردیبهشت ماه رونمایی و بهره برداری از آن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، آیین رونمایی از سامانه سجام بانک کشاورزی با حضور روح اله خدارحمی مدیرعامل این بانک،حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و جمعی دیگراز مدیران و بانک کشاورزی برگزار شد.

بر اساس این گزارش،در مرحله نخست این طرح 264 شعبه منتخب بانک کشاورزی به این سامانه تجهیز شده اند و از این پس متقاضیان حضور در بازار سرمایه می‌توانند از طریق این شعب و بدون نیاز به حضور در دفاتر پیشخوان دولت، خدمات مورد نیاز خودرا به صورت رایگان دریافت کنند.

این گزارش می افزاید، احراز هویت رایگان در سامانه سجام دریافت کدبورسی و صدور کد کاربری معاملات برخط، آفلاین و Call center ، تغییر کارگزار ناظر و انجام سفارش خرید و فروش سهام از مهم‌ترین قابلیت‌های سامانه سجام بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعات به دست آمده از سامانه پیشخوان کارگزاری بانک کشاورزی (سامانه724) از ابتدای اسفندماه سال 1398 تا کنون بیش از 16هزار نفر در شعب این بانک موفق به حضور در بازار سرمایه شده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.