بیمه پارسیان 250 ریال سود به ازای هرسهم تقسیم كرد

مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمه پارسيان صبح روز شنبه 31خرداد ماه با حضور بیش از 74 درصد سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت برای سال منتهی به 1398/12/29 به تصویب سهامداران رسید.

به گزارش روابط عمومی شركت بيمه پارسيان؛ اين شركت بيمه بورسی امسال مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهی دعوت به مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.

اين مراسم طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار بصورت زنده پخش شد تا سهامداران در جریان کامل مصوبات آن قرار گیرند. پس از قرائت آياتی چند از كلام ا… مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران ابتدا نسبت به انتخاب ریيس مجمع، نظّار و منشي جلسه اقدام و پس از استقرار هيأت رئيسه مجمع و نمايندگان بيمة مركزی جمهوری اسلامي ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس گزارش فعاليت های شركت در سال 98 توسط مديرعامل ارایه گرديد.

از نكات مهم این گزارش رشد سودآوری و اندوخته­ های درخور توجه در سال 98 بيمه پارسيان بود كه توسط آقاي اويارحسين نایب رییس هيأت مديره و مديرعامل شركت به تفصيل شرح داده شد.

تركيب بهينه پرتفوی، ايفاي تعهدات قانونی و آیين نامه‌ای، همچنين شفافيت صورت های مالی از نكات مثبت عملكرد شركت بیمه پارسیان در سال مالی مورد اشاره بود.

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شركت قرائت و پس از ارایه پاسخ­هاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و سؤالات مطروحه، صورت های مالی برای عملكرد منتهي به 1398/12/29 به تصويب رسيد و در زمينه ميزان تقسيم سود عملكرد سال مالی مذكور نيز بحث و بررسی لازم بعمل آمد و تقسيم مبلغ250 ريال سود به ازاء هر سهم به تصويب سهامداران حاضر در مجمع رسيد.

  زیر مجموعه‌های بیمه پارسیان با قدرت فعالیت می‌کنند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید