​بازدهی ٣٦٦ درصدی «وبصادر» در ٦٤ روز کاری بورس در سال ٩٩

«وبصادر» در ٦٤ روز کاری بازار سرمایه از ابتدای سال ٩٩ تا نیمه تیرماه سال جاری، بیش از ٣٦٦ درصد سود نصیب سهامداران کرد.

نرخ سهام بانک صادرات ایران

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، بررسی آمار معاملات ٦٤ روز کاری بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد که نرخ سهام بانک صادرات ایران در سال ٩٩ از ٧٢١ ریال به ٣ هزار و ٣٦٠ ریال در جریان معاملات روز ١٥ تیرماه سال جاری رسید که نشان از بازدهی بیش از ٣٦٦ درصدی در این مدت دارد.

استقبال سهامداران خرد از «وبصادر» نشان از ارزش ذاتی مناسب و قابلیت‌های فراوان بانک صادرات ایران در روزهای پرشور و شوق بازار سرمایه دارد به نحوی که بخش عمده معاملات توسط سهامداران خرد صورت گرفته است.

سود خالص بانک صادرات ایران در صورت‌های مالی

تمرکز بر برنامه‌های عملیاتی و سیاست‌های اعتباری ابلاغی، کاهش هزینه مطالبات مشکوک‌الوصول، بهبود نرخ موثر تسهیلات، کاهش قیمت تمام شده پول، جذب منابع ارزان‌قیمت، توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، افزایش سهم از بازار، کاهش شعب و چابک‌سازی، توقف روند زیان‌دهی، افزایش درآمدهای مشاع و غیرمشاع و در عین حال حمایت از بخش‌های مختلف اقتصادی و تامین مالی و تامین سرمایه در گردش بنگاه‌های کوچک و متوسط در مسیر «رونق» و «جهش» تولید از جمله مهمترین برنامه‌های بانک صادرات ایران در دو سال و نیم گذشته بوده است.

سود خالص یک هزار و 250 میلیارد ریالی بانک صادرات ایران در صورت‌های مالی منتهی به پایان سال 98 در شرایطی محقق شده که وبصادر سال 97 را با زیان خالص 29 هزار و  377 میلیارد ریالی (168 ریال به ازای هر سهم) به پایان رساند.

درآمد مشاع بانک صادرات ایران در سال 98 با 29 درصد افزایش نسبت به سال 97 به 213 هزار و 884 میلیارد ریال رسید.

بانک صادرات ایران با درآمد 71 هزار و 380 میلیارد ریال، رشد 25 درصدی در بخش درآمد غیرمشاع را برای سال مالی 98 ثبت کرد. این بانک در کاهش هزینه مطالبات مشکوک‌الوصول طی سال مالی 98 موفق شد این هزینه را 30 درصد نسبت به سال 97 کاهش دهد. در عین حال، جمع هزینه‌های بانک رشد 10 درصدی نسبت به سال 97 داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.