پشتیبانی تمامی خودپردازهای GRG و HYOSUNG بانک صادرات ایران به توسن‌تکنو واگذار شد

در ادامه اعتماد گسترده شبکه بانکی کشور به خدمات سرویس و پشتیبانی شرکت توسن‌تکنو، بانک صادرات ایران نیز به جمع بانک‌های دریافت‌کننده خدمات نگهداری و تعمیرات خودپردازهای بانکی این شرکت پیوست.

بر اساس این قرارداد همکاری، پشتیبانی تمامی خودپردازهای این بانک از برند GRG به تعداد 615 دستگاه و برند HYOSUNG به تعداد 159 دستگاه به شرکت توسن‌تکنو واگذار شده است. این در حالی است که توسن‌تکنو سال گذشته موفق شد از سوی شرکت GRG ‌Banking به‌عنوان نماینده انحصاری مجاز برای توسعه بازار، فروش و خدمات پس از فروش محصولات GRG Banking‌ در ایران و منطقه معرفی شود.

گفتنی است پیش از این بانک‌های ملی ایران، رفاه کارگران، سپه (حکمت ایرانیان و انصار سابق)، اقتصاد نوین، آینده، سامان، ایران‌زمین، سینا، شهر، رسالت، پارسیان، سرمایه و گردشگری به جمع مشتریان شرکت توسن‌تکنو در حوزه دریافت خدمات پشتیبانی خودپردازها اضافه شده بودند و این بار با اعتماد مدیران ارشد بانک صادرات ایران به خدمات این شرکت، سهم بازار توسن‌تکنو در حوزه سرویس و نگهداری و تعمیرات ماشین‌های بانکی باز هم افزایش می‌یابد.

شرکت توسن‌تکنو از سال گذشته با تمرکز بر ایجاد آرامش و آسایش برای بانک‌ها در زمینه پشتیبانی ماشین‌های بانکی در شرایط خاص اقتصادی کشور، ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب و تخصصی‌تر به طیف وسیعی از خودپردازها و خودگردان‌ها با برندهای مختلف را آغاز کرده بود. این شرکت با توجه به هدف‌گذاری خود برای توسعه فعالیت‌های زنجیره پشتیبانی سخت‌افزار و نرم‌افزار بانکی، علاوه بر پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری خودپردازهای برند GRG Banking و ATEC AP (LG CNS) و KINGTELLER و NCR و GWI، خودگردان‌های برند GRG Banking و ATEC AP (LG CNS)، ماشین‌های خوددریافت برند GRG Banking، پایانه‌های غیرنقدی و خودبانک‌های برند GWI و GRG Banking، اقدام به تجهیز کامل قطعات و ارتقای دانش نرم‌افزاری تعمیرات خودپردازهای مدل 5600 و 7600 برند HYOSUNG نیز نمود و از آن زمان، برند HYOSUNG نیز در سبد پشتیبانی شرکت توسن‌تکنو قرار گرفته است.

  یکپارچگی اکوسیستم کسب‌وکارهای دیجیتال توسن با رونمایی از هلدینگ «دیار»

شایان ذکر است که گستردگی شبکه پشتیبانی توسن‌تکنو در سطح کشور و افزایش مستمر تعداد این دفاتر، همچنین برنامه‌ریزی‌های زیرساختی و ارتقاء دانش و توان فنی متخصصین این شرکت توانسته است اعتماد و رضایت بانک‌های بزرگی نظیر بانک ملی ایران را جلب نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.