بهره‌مندی از خدمات برخط بیمه‌ای با همراه بیمه کوثر

بیمه کوثر، نرم‌افزار همراه‌بیمه خود را با قابلیت ارایه تمامی خدمات برخط بیمه‌ای به آحاد جامعه، ذی‌نفعان و مشتریان ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی و اعلام معاون فناوری و توسعه زیرساخت بیمه کوثر، استفاده از خدمات خرید و تمدید برخط بیمه‌نامه‌های شخص‌ثالث و حوادث انفرادی و خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی و همچنین امکان ثبت برخط خسارت در رشته‌های مختلف بیمه‌ای و باشگاه مشتریان شرکت بیمه کوثر در این نرم‌افزار وجود دارد.

قابلیت‌های نرم‌افزار همراه‌ بیمه کوثر

محمدرضا مومنی با بیان اینکه این نرم‌افزار با همراهی و تخصص و تلاش گروه مدیریت نرم‌افزار شرکت طراحی و تولید شده است، افزود: جست‌وجوی برخط سرپرستی‌ها، شعب، نمایندگی‌ها و مراکز طرف قرارداد شرکت بر اساس موقعیت جغرافیایی از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار است.

وی با بیان اینکه امکان ارسال پیام برای روابط‌عمومی شرکت و پیگیری پیام‌ها با استفاده از کد رهگیری دریافت‌ شده نیز قابلیت دیگر این نرم‌افزار است، تاکید کرد: بیمه‌شدگان علاوه بر بهره‌مندی از امکانات یادشده با استفاده از نرم‌افزار همراه‌بیمه امکان استعلام برخط خسارت‌های درمان، وصول بیمه‌نامه‌های رشته‌های مختلف بیمه‌ای و پرداخت حق بیمه را خواهند داشت.

معاون فناوری و توسعه زیرساخت بیمه کوثر با اشاره به اینکه قابلیت ارزنده این برنامه امکان ثبت برخط خسارت‌های درمان و آرشیو اسناد و مدارک است، خاطرنشان‌کرد: در حال حاضر به صورت آزمایشی برای برخی بیمه‌شدگان فعال شده است و در آینده نزدیک برای سایرین نیز قابل دسترس خواهد بود.

محمدرضا مومنی افزود: همچنین امکان استفاده از سایر امکانات اطلاع‌رسانی و خدماتی بیمه کوثر در این نرم‌افزار وجود دارد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.