اعضای جدید هیئت مدیره ایران کیش معرفی شدند

مراسم معارفه اعضای هیئت مدیره جدید و همینطور قدردانی از حمیدرضا شریفیان رئیس سابق هیئت مدیره ایران کیش با حضور معاونین و مدیران بانک تجارت ، ایران کیش و اعضای هیئت مدیره برگزارشد.

حمیدرضا شریفیان در این مراسم با اشاره به اتفاقات خوب و نگاه جدیدی که به ایران کیش تزریق شد، گفت : در دوسال گذشته تلاش کردیم کانال های کسب درآمدی را افزایش دهیم افزایش کانال های درآمدی شرکت بسیار حیاتی است و باید از درآمدهای تک محصولی فاصله بگیرد، با پیگیری این موضوع ظرفیت های بزرگی را ایجاد کردیم.

وی ادامه داد: با وجود پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش مسیر به جلو پیش رفت و با پروژه ها و طرح های ایجاد شده به ویژه در سوخت روندهای بسیار خوبی شروع شده است. به آینده شرکت بسیار امیدوارم .امیدداریم تا در آینده شرکت نتایج بسیار خوبی را شاهد باشیم.

شریفیان گفت: درتمام این مدت تلاش کردم عضو کوچکی باشم که درمجموعه ایران کیش بتواند کاری انجام دهد.

چهار پله صعود در رتبه آی‌پی‌جی

پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش نیز اظهارکرد: همراهی با جناب شریفیان باعث افتخار بود. خیلی چیزها ازایشان یاد گرفتیم و از حمایت ایشان کمال تشکر را دارم. در سال 98 یازده درصد بیشتر از پیش‌بینی EPS خود را محقق کردیم.

اعضای جدید هیئت مدیره ایران کیش معرفی شدند

وی افزود: در چهار ماه اول سال رشد خیلی خوبی در تعداد تراکنش کارتخوان داشتیم و در بحث آی پی جی پیش بینی میکنیم تا پایان مردادماه دوپله دیگرصعود داشته باشیم که در مجموع یکسال و چندماه گذشته به معنای چهار پله صعود ما در رتبه آی پی جی خواهد بود.

در ادامه از زحمات شریفیان قدردانی و آقایان درگاهی، مالی و کشوری به عنوان اعضای هیئت مدیره جدید ایران کیش از سوی بانک تجارت معرفی شدند.

گفتنی است در این مراسم سید محمود احمدی و عباس ابراهیمی معاون فناوری و معاون سرمایه گذاری بانک تجارت در مراسم تجلیل ازشریفیان حضور داشتند و به این نکته اشاره کردندکه حمیدرضا شریفیان با تغییراتی که در این مدت در ایران کیش انجام دادباعث رشد و شکوفایی ایران کیش شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.