بدون پرداخت سود، اقساطی خرید کنید!

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با طرح «کالاکارت»، شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید بدون پرداخت سود، کالای مورد نیاز خود را به‌صورت اقساطی خرید کنید.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر ایران، شاید برایتان پیش آمده که نیاز به خرید یک کالای ضروری داشته‌اید، اما در آن برهه مبلغ مورد نیاز برای خرید آن را در اختیار نداشته‌اید؟ شاید در آن شرایط فکر کرده‌اید کاش می‌توانستید از درآمد آینده خود مبلغ مورد نیاز خرید آن کالا را بپردازید. اما نه دسته‌چک معتبری داشته‌اید و نه بانکی بوده که به شما تسهیلاتی بدهد تا بتوانید برای خرید آن کالا اقدام کنید. از سوی دیگر شاید امکان پرداخت سود بالای فروش اقساطی یا تسهیلات بانکی را نداشته‌اید تا بتوانید از این روش‌ها نسبت به خرید کالا اقدام کنید. کالاکارت طرحی است که بانک مهر ایران برای حل کردن همین مشکل ارائه کرده است.

در چارچوب طرح یاد شده خریدار با دریافت یک کالا کارت که مبلغ مشخصی اعتبار در آن وجود دارد، می‌تواند به فروشگاه‌ها یا مراکز ارائه خدمت طرف قرارداد بانک مهر ایران مراجعه کرده و با استفاده از اعتبار آن کارت، کالا یا خدمت مورد نظر خود را دریافت کند.

به‌طور مشخص سازوکار فعالیت طرح یاد شده به این صورت است که اعتباری در کارت آن دسته از مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که متقاضی دریافت آن باشند، شارژ شده و آن‌ها می‌توانند از این اعتبار برای خرید کالا یا خدماتی که از سوی پذیرندگان طرف قرار داد بانک ارائه می‌شود، استفاده کنند.

از آنجایی که تسهیلات ارائه شده در چارچوب کالاکارت، قرض‌الحسنه است، مشمول دریافت سود نیست و تنها کارمزدی 4 درصدی به آن تعلق می‌گیرد. از دیگر مزایای کالاکارت بانک مهر ایران این است که نیاز به سپرده‌گذاری ندارد و مشتری می‌تواند بدون صرف زمان آن را دریافت کند.

دامنه وسیع پذیرندگان کالاکارت بانک مهر ایران

در شهرهای مختلف ایران، فروشگاه‌ها و مراکز متنوعی از جمله لوازم خانگی، پوشاک، ساعت، کیف و کفش، کالای خواب، تلفن همراه، لوازم کامپیوتری، آموزشگاه رانندگی، مدارس غیردولتی، لوازم‌التحریر، آتلیه، دفتر وکالت، ابزار فروشی، تعمیرگاه خودرو، فروشگاه موتورسیکلت، کلینیک دندانپزشکی، پزشک عمومی، بیمارستان، فیزیوتراپی، سالن آرایش، فروشگاه عطر، فروشگاه کابینت، گالری پرده‌، فروشگاه مصالح ساختمانی، گالری فرش، گالری لوستر، فروشگاه مبل، فروشگاه لوازم برقی، مجموعه ورزشی، هتل و… جزو پذیرنده‌های طرف قرارداد با بانک مهر ایران هستند که می‌توانید با دریافت کالاکارت از آن‌ها کالا خریداری کرده یا خدمات آن‌ها را دریافت کنید.

اگر مشتری بانک مهر ایران هستید، خوب است که با استفاده از این طرح، کالای مد نظر خود را با فشار کمتری بر درآمد خود خریداری کرده و در عین حال از کالای ایرانی نیز حمایت کنید. برای دریافت کالاکارت بانک مهر ایران کافی است به یکی از شعب بانک مهر ایران در سراسر کشور مراجعه و درخواست کالاکارت خود را مطرح کنید تا برای شما پرونده تسهیلاتی تشکیل شده و کالاکارت خود را دریافت کنید. مرحله بعد نیز مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد کالا کارت و خرید کالاهای مورد نیاز خود است.

مبلغی که در قالب این تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا می‌شود، 200 میلیون ریال است که تقریباً قیمت کالاهای مصرفی بادوام را پوشش می‌دهد. یعنی عمده لوازم خانگی متعارف موجود در بازار با اعتبار موجود در کالاکارت قابل خرید است و بسیاری از خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی را می‌توان به‌پشتوانه این اعتبار دریافت کرد. پرداخت اقساط این طرح یک ماه استراحت دارد؛ یعنی یک ماه پس از واریز وام و ارائه کالا کارت آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.