“زمرد” زیست بوم متمرکز بانکداری دیجیتال بانک تجارت

رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت در مراسمی از “زمرد” زیست بوم متمرکز راهکارهای دیجیتال این بانک رونمایی کرد.

دولت آبادی در مراسمی که با حضور اعضای هیات مدیره و عامل این بانک برگزار شد این طرح را تحولی مهم در مسیر راه اندازی سرویس های روزآمد بانک تجارت دانست.

وی با اشاره به اینکه سامانه زمرد رسالتی مهم در ورود به بانکداری دیجیتال است گفت: بانک تجارت به همت کارکنان و کارشناسان خبره خود توانست زیست بومی را طراحی کند که با هوشمند سازی فرآیند های بانکی و بازطراحی سرویس های پایه ای و حیاتی، خدمات و محصولات نوین دیجیتالی منطبق بر مفاهیم استاندارد بانکداری دیجیتال را ارائه کند.

دولت آبادی افزود: زیست بوم زمرد می تواند نقش بسزایی در افزایش رضایتمندی مشتریان داشته باشد. در این زیست بوم اولویت، ارائه خدمات شخصی سازی شده به مشتری با رویکرد غیرحضوری است و مشتری حق انتخاب بیشتری برای دسترسی به محصولات و خدمات بانک دارد.

وی بر اینکه اکوسیستم زمرد رویاهای دیروز بانکداری را محقق ساخته تاکید کرد: ویژگی بارز این زیست بوم، آنلاین بودن صددرصد آن است و افراد بدون حضور در شعبه می‌توانند ضمن معرفی خود به عنوان یک مشتری جدید، افتتاح حساب و دریافت کارت از سایر خدمات غیر حضوری این زیست بوم استفاده کنند.

مدیرعامل بانک تجارت با تشریح فرآیند زیست بوم زمرد اظهار داشت: خدمات فعلی این زیست بوم مشتمل بر ورود به بانک، افتتاح حساب، صدور کارت و اخذ تسهیلات برای یک مشتری جدید است که فاز عملیاتی آن شامل مراحل شناسایی و احراز هویت مشتری، تخصیص امضای دیجیتال برای امضای اسناد بانکی به صورت دیجیتال، افتتاح حساب غیر حضوری، فعال سازی خدمات نوین و همراه بانک به صورت غیر حضوری، ثبت درخواست و تحویل کارت مشتری به نشانی مشتری، توثیق سهام عدالت و سایر دارایی ها با قابلیت توکنایز بر روی بستر بلاکچین و در نهایت دریافت اعتبار خرید ترمه بر روی کارت بانکی صادر شده به صورت غیر حضوری است.

2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    خب ازکجا دانلود بشه اه بااین برنامه هاتون همیشه مردمو به زحمت میندازین

  2. محمد می گوید

    قسمت واریز مبلغ که اصلا کار نمیکنه لطفا برنامه رو تکمیل کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.