️ افتتاح دفتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در اصفهان و قم

دفاتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در شهر اصفهان و قم افتتاح و خدمت‌رسانی به مشتریان ویژه در این شهرها آغاز شد.

به گزارش سامان رسانه، بانک سامان در راستای ارائه خدمات متفاوت به مشتریان خاص خود، دفتر بانکداری اختصاصی را در شهرهای اصفهان و قم راه‌اندازی کرد.

بر این اساس تمامی مشتریانی که مجموع سپرده‌گذاری آن‌ها (ریالی و ارزی) نزد بانک سامان بیش از 35 میلیارد ریال باشد، می‌توانند خدمات بانکی و مشاوره‌ای خود را بدون پرداخت هزینه و کارمزد از طریق دفاتر بانکداری اختصاصی دریافت کنند.

بر این اساس، مشتریان خاص بانک سامان می‌توانند از طریق این دفاتر خدماتی شامل دسترسی آسان و راحت به بانکدار اختصاصی، انجام امور بانکی و سایر خدمات (بیمه و سرمایه‌گذاری) بدون نیاز به حضور در شعب و در محل مورد تقاضای مشتریان، ارائه پیشنهادات مالی و سرمایه‌گذاری به مشتریان و مدیریت سپرده‌های مشتری حسب شرایط موجود را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که هم‌اکنون دفتر بانکداری اختصاصی اصفهان در نشانی اصفهان – خیابان توحید جنوبی – بعد از چهارراه پلیس – ساختمان ژیوار – طبقه پنجم – واحد 501- شماره تلفن 03131322447 و همچنین دفتر بانکداری اختصاصی قم در نشانی قم – بلوار امین – نبش کوچه 41 – ساختمان بانک سامان – طبقه دوم- شماره تلفن 3-02532400441 آماده ارائه خدمت به مشتریان است.
همچنین مرکز سامان ارتباط با شماره 0216422 در تمامی ساعات شبانه‌روز به سؤالات مختلف مشتریان پاسخ می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.