تقدیر از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌ عنوان مدیر شایسته سال ایران

در اجلاس تجلیل از مدیران شایسته ایران که به‌ مناسبت روز صنعت و معدن برگزار شد، از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر و تجلیل شد.

اجلاس تجلیل از مدیران شایسته ایران 1400 (توسعه کسب و کار) عصر امروز پنجشنبه 10 تیرماه با حضور ‌مدیران برتر شرکت‌های صنعتی و اقتصادی کشور در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا برگزار شد.

در‌ این اجلاس که به‌ مناسبت‌ روز‌ صنعت و معدن برگزار شد، از دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اهدای نشان مدیر شایسته سال، تجلیل و تقدیر شد.

لازم به‌ذکر‌ است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1393 از سوی بانک ملی ایران، بزرگ‌ترین نهاد بانکی خاورمیانه، مأموریت یافت تا به ارائه محصولات و خدمات نوین در زمینه پرداخت الکترونیکی بپردازد.

این شرکت در این سال‌ها با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و ایجاد راهکارهای خلاق، توانسته‌ به‌دستاوردهای مهمی چون طراحی و اجرای کامل زیرساخت شبکه پرداخت (سوئیچ پذیرندگی و شبکه تجمیع‌) نائل شود.

همچنین شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مقام یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (‍‌PSP) در ایران با بهره‌گیری از ظرفیت 60 میلیون حساب فعال در بانک ملی ایران، بیش از 1700 نفر نیروی انسانی و با 37 نمایندگی شعب در سراسر کشور در حال فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان و کاربران عزیز در صنعت پرداخت کشور است.

از سوی دیگر، این شرکت «اپلیکشین ایوا» را به‌عنوان نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران راه‌اندازی کرده و در اختیار کاربران و مخاطبان خود قرار داده است تا آنها بسیاری از خدمات بانکی خود را بدون حضور در‌ شعبه بانک، به‌راحتی و کاملا ایمن انجام دهند.

منبع پرداخت الکترونیک سداد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.