تصویب بیش از 46 میلیارد ریال طرح عام المنفعه در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از محل منابع چهل و یکمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز، بیش از 46 میلیارد و 450 میلیون ریال طرح های مشارکتی در امور عام المنفعه مصوب کرده است.

این منابع در قالب 23 طرح در 16 استان کشور هزینه شده است و یا خواهد شد، ‌به طوری که بخشی از محرومیت های مناطق هدف را برطرف کند.

مشارکت در تجهیز چند مرکز درمانی و بیمارستانی، مساعدت مالی برای تهیه دستگاه نوت تیکر دانشجویان روشندل و نیز مشارکت در بهسازی و یا احداث چند مرکز آموزشی و مدرسه، از جمله این اقدامات است.

همچنین بانک ملی ایران از محل این منابع در تهیه بیش از 1200 دستگاه تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم و نیز ساخت و احداث یک باب سالن ورزشی چند منظوره در این مناطق مشارکت کرده است.

آزادسازی زندانیان محکوم به جرائم مالی غیرعمد ناشی از تصادفات و نیز تعمیر و احیای یک جاده روستایی از دیگر اقدامات بانک ملی ایران از محل منابع چهل و یکمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بوده است.

این طرح ها در استان های اردبیل، کردستان، ایلام، گیلان،‌ فارس، خوزستان،‌ خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان، البرز،‌ هرمزگان، مازندران، سمنان،‌ آذربایجان غربی، قزوین و زنجان عملیاتی شده اند.

 

  افزایش تامین مالی دانش‌بنیان‌ها از طریق بانک ملی
منبع بانک ملی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.