اتصال هتل‌ های «آریوبرزن» شیراز و «داد» یزد به سامانه رزرو هتل «لاماسو»

پلتفرم «لاماسو» در تلاش است با گسترش پوشش سامانه رزرو هتل در شهرهای مختلف به مجموعه‌های گردشگری و مسافران کمک کند.

سامانه مدیریت کانال‌های فروش هتل

با تکمیل تدریجی فرایند واکسیناسیون در کشور، کارشناسان به رونق بیشتر حوزه گردشگری امیدوار هستند و در این بین پلتفرم «لاماسو» در تلاش است با گسترش پوشش سامانه رزرو هتل در شهرهای مختلف به مجموعه‌های گردشگری و مسافران کمک کند و هتل‌هایی مانند «آریوبرزن» شیراز و «داد» یزد را نیز تحت پوشش سامانه رزرو «لاماسو» قرار دهد.

به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه «پاد»، دو هتل شناخته‌شده و پرطرفدار «آریوبرزن» واقع در شهر شیراز و «داد» در شهر یزد با پلتفرم «لاماسو» همکاری کرده و به سرویس یکپارچه رزرواسیون هتلی متصل شده‌اند.

هتل چهارستاره «آریوبرزن»، با بیش از دو دهه سابقه‌ فعالیت در عرصه‌ گردشگری، همواره تلاش داشته است تا میزبان خوبی برای مسافران و گردشگران باشد. این هتل در سال ۱۳۹۴ بازسازی و تمامی بخش‌های آن با مدرن‌ترین و با کیفیت‌ترین امکانات به‌روزرسانی شد. در ضمن هتل «آریوبرزن» از سامانه رزرو هتل «لاماسو» نیز بهره می‌برد.

هتل «داد» هم به‌عنوان تنها هتل چهارستاره استان یزد که در دل بافت تاریخی قرار دارد، نمونه‌ای بی‌نظیر از یک هتل کلاسیک است که با فناوری‌های روز همراه شده است و از ساختار رزرواسیون یکپارچه برخط هتلی «لاماسو» بهره می‌برد.

استراتژی «لاماسو»، استفاده از راهکارهای ارتباطی تمام برخط است که در فضای گردشگری فعلی کشور نیاز مبرمی به آن احساس می‌شود. با استفاده از این راهکار، استفاده از نیروی انسانی به حداقل می‌رسد و با کاهش بار کاری نیروی انسانی سبب افزایش دقت و سرعت می‌شود.

بر این اساس، طرح‌ریزی «لاماسو» از سال ۱۳۹۵ آغاز شد. از آن زمان تا به‌حال، «لاماسو» با توسعه زیرساخت مناسب ارتباط اقامتگاه و مراکز فروش، و با گسترش فعالیت‌های خود، راهکارهای مختلفی به‌منظور بهبود رویه‌های ارتباطی در صنعت گردشگری ارائه داده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این مجموعه به آدرس www.lamasoo.ir مراجعه کنید.

«لاماسو» پلتفرم رزرواسیون برخط هتلی است که مبتنی بر «سرزمین هوشمند پاد» فعالیت می‌کند و متعلق به هلدینگ فناپ است. «سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چندسویه گروه مالی پاسارگاد است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکاناتی گوناگون را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می­دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از «سرزمین هوشمند پاد» به سایت ic.pod.ir مراجعه یا QR کد را

اسکن کنید.

لاماسو

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.