نوسان قیمت بیت کوین در کانال ۴۸ هزار دلار

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

بر اساس داده‌های داشبورد بیت کوین، بیش از ۹۰٪ از کل مقدار بیت کوین که تا به حال ممکن است وجود داشته باشد، استخراج شده است. شبکه بیت کوین، تنها شکل پول نقد دیجیتالی است که می‌تواند مشکل دوگانه خرج کردن را به روشی مناسب و بدون اعتماد حل کند.

یک سیاست پولی قابل پیش‌بینی و غیرقابل تغییر یکی از جنبه‌های اصلی است که بیت‌کوین را جذاب می‌کند، به‌ویژه در مواجهه با واقعیت ارز‌های فیات و «کریپتو» – که عرضه و سیاست پولی آن‌ها می‌تواند بر اساس تصمیم چند نفر تغییر کند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۲۲.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۷۳.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۲.۰۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۲ آذر ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتالقیمت (دلار)قیمت (تومان)
بیت کوین48.7971,502,489,218
اتریوم3988122,786,889
بایننس کوین55116,980,724
تتر130,807
سولانا1645,060,789
کاردانو1.3040,036
  سنگاپور، قطب آینده بازار رمزارزها در جهان؟
منبع باشگاه خبرنگاران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.