جشنواره میلیاردی برای دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران

جشنواره میلیاردی دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران (پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد) از ابتدای دی‌ماه جاری تا پایان سال 1400 ادامه دارد.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد به پاس قدردانی از همراهی پذیرندگان فعال خود، این جشنواره‌ را آغاز کرده است و پذیرندگان جهت شرکت در آن باید حداقل امتیاز لازم (معادل 100 امتیاز) را برای ورود به قرعه‌کشی ماهانه کسب کنند.

امتیازات این جشنواره از یک دقیقه بامداد یکم دی‌ماه محاسبه و قرعه‌کشی یک میلیارد تومانی برای 100 پذیرنده در پایان ماه‌های دی، بهمن و اسفند انجام می‌شود که براساس آن به هر یک از برندگان قرعه‌کشی 10 میلیون تومان تعلق می‌گیرد.

دارندگان کارتخوان‌های بانک ملی ایران برای افزایش امتیازات خود می‌توانند به ازای هر تراکنش پرداخت قبض و خرید شارژ یک امتیاز، برای هر تراکنش خرید بالای 10 هزار تومان یک امتیاز و بابت هر یک میلیون تومان کارکرد روی دستگاه POS سداد، 5 امتیاز کسب کنند.

پذیرندگان به‌منظور مشاهده تعداد امتیازهای کسب شده در هر ماه، جزئیات امتیازها و همچنین اسامی برندگان ماهانه، لازم است اپلیکیشن ایوا را نصب کرده و از طریق کد پذیرندگی خود وارد منوی جشنواره شوند. این منو همزمان با آغاز جشنواره برای پذیرندگان در اپلیکیشن ایوا فعال شده است.

لازم به‌ذکر است، قرعه‌کشی ماهانه برندگان به‌صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام سداد به آدرس @sadad_co پخش می‌شود.

منبع بانک ملی ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.