حمیدرضا نائینی مدیرعامل هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر شد

حمیدرضا نائینی طی مراسمی که روز گذشته در دفتر مرکزی هلدینگ راهبر برگزار شد، به مدیریت عامل این هلدینگ و نائب رئیسی هیئت مدیره منصوب شد.

مدیرعامل هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر

در این مراسم احمد تولایی رئیس هیئت مدیره هلدینگ راهبر، ضمن تقدیر از خدمات و دستاوردهای جناب آقای عظیمی پور مدیرعامل سابق، حمیدرضا نائینی را سکاندار جدید این هلدینگ بزرگ کردند.

گفتنی است حمیدرضا نائینی دانش آموخته دکتری مدیریت از دانشگاه علم و صنعت بوده و بیش از 10 سال سابقه مدیریت در سطوح مختلف صنعت ICT کشور را در شرکت‌های مختلف در کارنامه خود دارد. حمیدرضانائینی پیش از این مدیرعامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ فن آوا و همینطور رئیس هیئت مدیره فن آوا کارت بوده و قبل از آن نیز در سطوح مختلف برنامه ریزی و نظارت راهبردی این هلدینگ مشغول به خدمت بوده اند. معاونت برنامه‌ریزی شرکت ایران‌ارقام و دبیری هیات‌مدیره این شرکت از دیگر سوابق حرفه‌ای ایشان است که سبب شده وی را در زمره مدیران جوان و تحول گرای صنعت ICT کشور قرار دهند.

هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر یکی از زیر مجموعه‌های شرکت سرمایه گذاری غدیر(از بزرگترین شرکت‌های سرمایه گذاری چند رشته ای کشور) محسوب می گردد که با حدود30 سال فعالیت مستمر در بخش های مختلف صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از جمله انتخابات الکترونیکی،خدمات فنی و مهندسی و نرم افزار، به تازگی به عنوان اپراتور اول خدمات دولت الکترونیک(PGSB) نیز برگزیده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.