درخشش ویپاد، پی‌پاد و آوند در ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

 روز گذشته «ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی» به پایان رسید و اپلیکیشن‌های «ویپاد» و «پی‌پاد» و سامانه خدمات رفاهی «آوند» به نمایندگی از سرزمین هوشمند پاد و بانک پاسارگاد، به عنوان محصولات نوآور برتر ایرانی شناخته شدند.

دبیرخانه جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی پس از بررسی و انجام ممیزی محصولات توسعه‌یافته توسط بانک و گروه پاسارگاد و سرزمین هوشمند پاد، هر سه محصول فوق را به عنوان محصول نوآور و برتر معرفی کرد.

در این جشنواره که در ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ با کوشش دفتر توسعه فناوری‌ها و نوآوری‌های صنعتی شریف (تکنوشریف) در محل دانشگاه صنعتی شریف تهران، و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری ایران برگزار شد، بیش از ۱۰۰ طرح و محصول نوآور در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب‌وکار مورد پایش و بررسی قرار گرفتند.

از این بین ۲۸ محصول به عنوان طرح برتر سال معرفی شدند که سهم سرزمین هوشمند پاد و بانک پاسارگاد در آن، سه محصول بود که به نوبه خود رکوردی قابل توجه به شمار می‌آید.

به همین ترتیب اکوسیستم پاد برای سه خدمت و محصول خود یعنی «ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد» به عنوان بانک دیجیتالی که خدماتی چون افتتاح حساب دیجیتال، اعتبار دیجیتال، خدمات مالی اجتماعی و ویدیو بانکینگ را ارائه می‌دهد، اپلیکیشن «پی‌پاد» به عنوان بستر آنلاین خدمات شهروندی و مالی، و سامانه خدمات رفاهی آوند، موفق به دریافت لوح زرین و تقدیرنامه شد.

شایان ذکر است در حاشیه این رویداد دکتر خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشور که از مهمانان و سخنرانان جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی بود، از غرفه بانک پاسارگاد بازدید کرده و ضمن گفت‌وگو با مدیران بانک پاسارگاد در محل غرفه، با محصولات برگزیده سرزمین هوشمند پاد آشنا شد.

گفتنی است هدف از برگزاری ششمین دوره جشنواره نوآوری برتر ایرانی شناسایی،ممیزی و انتخاب برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در سال اخیر اعلام شده است.

  دسته‌ بندی و نقش کار آفرینی در توسعه SME ها

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرزمین هوشمند پاد به سایت ic.pod.ir مراجعه یا کیوآرکد زیر را اسکن کنید.

درخشش ویپاد، پی پاد و آوند در ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.