نخستین قهرمانی هندبال زنان ایرانی با حمایت ایرانسل

نخستین مدال طلای هندبال زنان، با قهرمانی تیم ملی نوجوانان دختر ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا، با حمایت ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای کشورمان به دست آمد.

این نخستین بار در تاریخ این رشتۀ ورزشی است که یک تیم هندبال زنان ایرانی، موفق به کسب مدال طلای آسیا می‌شود.

تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران، همچنین توانست علاوه بر به دست آوردن مدال طلا و مقام نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا، به مسابقات قهرمانی جهان نیز راه پیدا کند.

قهرمانی هندبال زنان ایرانی با حمایت ایرانسل

تیم ملی ایران، در این رقابت‌ها که به میزبانی قزاقستان برگزار شد، موفق شد از سد تیم‌های ازبکستان، قزاقستان، هند و سوریه عبور کرده و قهرمان آسیا شود.

به این ترتیب، دختران نوجوان هندبال ایران، جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ گرجستان را نیز به دست آوردند.

در اسفند ۱۴۰۰ نیز، تیم ملی جوانان دختر ایران، توانسته بود با حمایت ایرانسل، مدال نقرۀ رقابت‌های قهرمانی آسیا را به دست آورده و به مسابقات قهرمانی جهان، راه پیدا کند.

پیش‌تر نیز، در بهمن ۱۴۰۰، تیم ملی هندبال مردان ایران، با حمایت ایرانسل، موفق شده بود با درخشش در رقابت‌های قهرمانی آسیا، راهی مسابقات قهرمانی هندبال مردان جهان شود.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، از ۱۴ دی ۱۴۰۰، طی قراردادی با فدراسیون هندبال، رسماً حامی ورزش هندبال کشور شده است.

این قرارداد، طی مراسمی در ساختمان مرکزی ایرانسل، با حضور دکتر علیرضا پاکدل رئیس و جمعی از مدیران فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران و دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل، برای حمایت نخستین ارائه‌دهندۀ 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران از ورزش هندبال کشور، امضا شد.

بر اساس این قرارداد، ایرانسل به عنوان حامی انحصاری، از تیم‌های ملی و رقابت‌های باشگاهی هندبال کشور، در همۀ سطوح و تمام رده‌های سنی، حمایت می‌کند

 

منبع ایرانسل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.