ارزش بیت‌کوین به محدوده ۱۶ هزار دلار خواهد رسید؟

طی مدتی کوتاه قیمت بیت‌کوین به زیر ۲۰ هزار دلار سقوط کرد و در حال حاضر معامله‌گران هشدار می‌دهند که این سطح حمایت بسیار مهم ممکن است در نهایت پس از تحمل تعداد فزاینده بازآزمایی سقوط کند.

معامله‌گران ارزهای رمزپایه که امیدوار بودند بازار در مسیری بالاتر قرار گرفته باشد در ۲۹ ژوئن، کاهش قیمت بیت‌کوین (BTC) به زیر ۲۰ هزار دلار را دوباره در طول معاملات روزانه تجربه کردند.

ارزش بیت‌کوین

داده‌های کوین تلگراف و تردینگ ویو نشان می‌دهند که ارز دیجیتال برتر در ساعات اولیه معاملات در ۲۹ ژوئن تحت فشار قرار گرفت و قبل از اینکه قیمت به بالای مرز ۲۰ هزار دلار برسد خرس‌ها توانستند بیت‌کوین را به پایین‌ترین حد روزانه ۱۹ هزار و ۸۵۷ دلار برسانند.

کلمه هشدار برای معامله‌گرانی که به دنبال ورود به بازار در این سطوح هستند توسط تحلیلگر و کاربر مستعار توییتر اینکام شارکز (IncomeSharks) با نمودار ارائه شد که یک مسیر احتمالی بیت‌کوین در ماه‌های آینده را نشان می‌دهد.

وی معتقد است که در نهایت افراد بیشتری در مناطق خرد نسبت به مناطق بزرگ، سرمایه از دست می‌دهند. تابستان امسال معاملات و انباشت در نوسان است و در ماه نوامبر و دسامبر بیشترین معاملات صورت خواهد گرفت.

کاربر توییتر آلتکوین شرپا (Altcoin Sherpa) احتمال عقب‌نشینی قوی‌تری را بیان کرد: ارزش بیت‌کوین بسیار پایین‌تر از ۲۰ هزار دلار خواهد بود و دوباره شاهد حرکت به سمت پایین‌ترین محدوده در حدود ۱۷ تا ۱۸ دلار خواهد بود.

به گفته رکت کپیتال، تحلیلگر محبوب این حوزه، اقدام اخیر قیمت منعکس‌کننده سایر بازارهای نزولی است و می‌تواند سرنخ هایی را در مورد کف قیمت ارائه دهد. در هفته ۲۰ ژوئن، بیت‌کوین شاهد حجم خرید مشابهی بود و پایین‌ترین سطح بازار نزولی سال ۲۰۱۸ و میانگین متحرک هفته‌ای نزدیک ۲۰۰ را تجربه کرد.

وی افزود: با این حال، در طول شکل‌گیری پایین‌ترین سطح سال ۲۰۱۸، این حجم خریدار قبل از کاهش ۲۰ درصدی بود. اگر بیت‌کوین ریزش کند، قیمت به ۱۶ هزار و ۴۰۰ دلار خواهد رسید.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۸۹۳.۲۵ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۱۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۲.۹۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۳۹ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲.۶۰ میلیارد دلار است که ۱۰.۹۰ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۰۲ میلیارد دلار است که ۱۱.۲۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۷.۶۷ میلیارد دلار است که ۹۲.۱۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

به روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۲۵ صبح به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۲۰ هزار و ۰۶۵.۵۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۹ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: هزار و ۰۹۲.۱۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۲۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۰.۳۹ درصد افزایش

۳- بایننس کوین

قیمت: ۲۱۹.۰۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۳۸ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۰ درصد کاهش

۴- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

۵- سولانا

قیمت: ۳۳.۰۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۵۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۲۵ درصد کاهش

۶- کاردانو

قیمت: ۰.۴۶۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۱ درصد کاهش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۳۲۵۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۳۵ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۵۱ درصد افزایش

۸- پولکا دوت

قیمت: ۶.۹۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۱۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۸۰ درصد کاهش

۹ – یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش

۱۰- دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۸۵۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۹۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۲۰ درصد افزایش

منبع ایسنا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.