میزان پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات

رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه طی شش ماهه اول سال جاری نزدیک به دو هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به مشتریان حوزه صنعت، کشاورزی و صنایع تبدیلی پرداخت کرده است.

حمید فاضل نیا اظهار داشت: این بانک در نیم سال اول سال جاری با تمرکز بر طرح های سرمایه گذاری، موفق به ساماندهی وضعیت چندین طرح صنعتی از جمله خطوط فولاد سازی و آب شیرین کن صنعتی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و طرح تولید آنژیوکت شرکت پرژیان شده است.

میزان پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات

وی با ذکر این مهم که وصول مطالبات بانک در دستور کار این شعبه قرار دارد، گفت: از آغاز سال تا پایان شهریورماه، بالغ بر یک میلیون و ۱۵۰ هزار دلار ارز در این شعبه خریداری و یک میلیون و ۱۴۷ هزار دلار به مشتریان فروخته شده است.

به گفته فاضل نیا، شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران، بالغ بر دو میلیون و ۶۹ هزار دلار بروات ارزی وارداتی و سیزده میلیون و ۹۱۷ هزار دلار نیز حوالجات صادره و وارده به مشتریان عرضه کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، در شهریور ماه ۱۴۰۱ با حضور مدیرعامل بانک، آقای دکتر حسینی این شعبه بعنوان شعبه اختصاصی دانش بنیان معرفی شده است.

فاضلی عملکرد شعبه بلوار کشاورز را در شش ماهه نخست سال جاری در حوزه ارائه تسهیلات به دانش بنیان ها قابل توجه دانست و افزود: از مجموع ۵۶۰ میلیارد ریال درخواست واصله در حوزه دانش بنیان، ۳۹۰ میلیارد ریال مصوب و از این میزان مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به مشتریان پرداخت شده است. همچنین مانده تسهیلات پرداختی شعبه در این مقطع زمانی ۱۶۱۵ میلیارد ریال بوده است.

وی با بیان اینکه عمده شرکت های دانش بنیان مشتری بانک در عرصه سلامت، خدمات فنی و مهندسی و صنعت فعالیت می کنند، افزود: در راستای انعقاد و تفاهم نامه فی مابین بانک و وزارت نفت جهت اعطای تسهیلات تلفیقی از محل منابع جزء ۱ بند الف قانون بودجه سال ۱۴۰۰، درخواست های سرمایه در گردش و طرح واصله در دستور کار شعبه قرار دارد و مراحل عملیاتی را طی می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.