سیبانک، بانک تمام دیجیتال سینا

سیبانک، بانک تمام دیجیتال سینا است که دسترسی به تمام خدمات بانکی را بدون محدودیت زمانی و مکانی و از طریق اپلیکیشن موبایل برای کاربران فراهم می کند.

سیبانک شعبه دیجیتالی بانک سینا است که در قالب یک سوپر اپلیکیشن مالی تمامی خدمات بانکی را در کنار سایر خدمات مالی و فین‌تکی ارائه می کند.

هر لحظه و هر کجا که باشید، به تمام خدمات بانکی در اپلیکیشن سیبانک بانک سینا دسترسی خواهید داشت. استفاده از تمام خدمات بدون مراجعه حضوری به بانک و از طریق موبایل امکان پذیر است. افتتاح حساب و احراز هویت غیر حضوری، درخواست صدور کارت و ارسال آن به آدرس شما، مدیریت کیف پول الکترونیکی و دریافت کلیه خدمات سپرده و کارت در کنار امکانات دیگر با سیبانک فراهم است.

خدمات سیبانک

احراز هویت غیرحضوری کاربران با استفاده از هوش مصنوعی

افتتاح انواع سپرده های قرض الحسنه و سرمایه گذاری

صدور و مدیریت کارت بانکی تحت شبکه شتاب با رنگ و طرح جذاب

انتقال وجه داخلی و بین بانکی به صورت کارت به کارت، پایا، ساتنا و …

امکان تعریف ساختمان و ساکنین آن و مدیریت شارژ

امکان تعریف صندوق و اعضای آن و دریافت حق‌عضویت، انجام قرعه کشی و …

امکان تعریف پرونده اقساط و اعضای پروژه و جمع آوری اقساط

امکان ثبت درخواست تسهیلات و پرداخت اقساط تسهیلات

سیبانک

چگونه در سیبانک افتتاح حساب کنم؟

ابتدا از طریق گوشی هوشمند، اپلیکیشن سیبانک را دریافت و نصب کنید، سپس با شماره همراه متعلق به خودتان در سیبانک ثبت نام کنید. با در اختیار داشتن کارت ملی هوشمند و یا کارت ملی قدیمی و شناسنامه و طی کردن گام های احراز هویت و افتتاح حساب، تنها در عرض چند دقیقه حساب شما افتتاح می‌شود.

آیا بدون احراز هویت و افتتاح حساب می‌توانم از سیبانک استفاده کنم؟

بله، برخی از سرویس‌های اپلیکیشن مثل پرداخت قبض و یا انتقال وجه نیازی به احراز هویت کامل ندارد و تنها در صورتی که شماره همراه به نام خودتان باشد امکان استفاده از این سرویس ها را خواهید داشت.

چه خدماتی در سیبانک ارائه می‌شود؟

سیبانک یک شعبه دیجیتال از بانک سینا و یک سوپرمارکت از خدمات مالی است. هر سرویسی که در شعب بانک قابل ارائه است از این طریق ارائه می‌شود. اگر فرآیند خدمات مورد نظر شما به دلایل قانونی نیاز به حضور در شعبه داشت می‌توانید پس از ثبت درخواست خود و ارسال مدارک از طریق سیبانک در زمان مورد نظر فقط برای انجام فرآیندهای قانونی به یکی از شعب بانک مراجعه کنید و سایر گام های خدمت مورد نظر را از طریق اپلیکیشن سیبانک دریافت نمایید.

آیا می‌توان در سیبانک چند حساب داشت؟

مطابق قانون بانک مرکزی هر مشتری در هر بانک می‌تواند از هر نوع حساب یک فقره داشته باشد. مشتریان سیبانک هم می‌توانند از هر نوع سپرده سرمایه گذاری و یا قرض الحسنه یک فقره در سیبانک داشته باشند.

آیا مشتریان قبلی بانک سینا هم می‌توانند از خدمات سیبانک استفاده کنند؟

بله مشتریانی که از قبل در بانک سینا حساب داشته اند می‌توانند با مراجعه به بخش تائید هویت با رمز و درج نام کاربری و رمز موبایل بانک یا اینترنت بانک خود به سپرده های قبلی خود دسترسی داشته و از تمامی خدمات بانکی مرتبط با آن استفاده نمایند.

امنیت اطلاعات و پول مشتریان چگونه تضمین می‌شود؟

سیبانک در واقع یک شعبه دیجیتال از بانک سیناست. تمامی اطلاعات کاربران بر روی سامانه بانکداری متمرکز بانک سینا نگهداری می‌شود و نقدینگی کاربران نیز نزد شعبه متمرکز دیجیتال بانک سینا خواهد بود. بانک سینا ضامن امنیت سرمایه های مشتریان خود است.

در صورت وجود مشکل و یا سوال در استفاده از سیبانک از چه طریقی اقدام کنم؟

با استفاده شماره تلفن مرکز خدمات مشتریان بانک به شماره ۴۱۷۳۱ و یا چت با واحد پشتیبانی که از طریق اپلیکیشن سیبانک به سادگی به آن دسترسی خواهید داشت.

دانلود سیبانک

برای دانلود سیبانک اینجا کلیک کنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.