دورخیز پرداخت الکترونیک سداد برای استفاده از ظرفیت استارتاپ‌ها

شرکت پرداخت الکترونیک سداد طی تفاهم‌نامه‌ای با فینوداد استفاده از ظرفیت‌های استارتاپی کشور را آغاز کرد.

به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد محمدحسین کاشی مدیرعامل سداد درباره این همکاری گفت: «تمایل همیشگی ما برای همکاری با استارتاپ‌های مرتبط با حوزه پرداخت با انعقاد این تفاهم‌نامه عملیاتی و اجرایی شد و حالا بیش از پیش امیدواریم بتوانیم از راه‌کارهای خلاقانه اکوسیستم استارتاپی در پیشبرد اهداف سازمانی‌مان سود ببریم» وی افزود: «از طرفی این فرصت برای فعالان اکوسیستم استارتاپی هم فراهم خواهد شد تا ایده‌هایشان را در قالب یک کسب‌وکار بزرگ به کار بگیرند».

مرکز نوآوری فینوداد در راستای توسعه نوآوری و فناوری حوزه فناوری مالی و بانکی با محوریت بانک ملی ایران و سرمایه‌گذاری گروه شرکت‌های سداد تشکیل شده‌است. این مرکز مأموریت خود را فراهم‌آوری زیرساخت، منابع، تجارب و شبکه مورد نیاز کارآفرینانی در نظر گرفته‌است که در مسیر رسیدن به رویاهایشان و تعالی کشور، پا به این عرصه گذاشته‌اند و خود را شایسته این حمایت نشان می‌دهند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این رویداد از عملیاتی‌سازی باشگاه مشتریان پذیرندگان خود و بانک ملی بعنوان اولین موضوع همکاری بین دو مجموعه نامبرد و ابراز امیدواری کرد شرکت‌های استارتاپی بتوانند راه‌کارهایی را برای این نیازمندی فراهم کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.