پرداخت نوین به عنوان نخستین PSP به سهم بازار ۴ درصدی الزامات بانک مرکزی رسید

شرکت پرداخت نوین در آخرین آمار منتشر شده از سوی شرکت شاپرک توانسته است افزایش سهم بی‌سابقه‌ای را تجربه کند و به عنوان نخستینPSP به سهم بازار ۴ درصد اعلامی بانک مرکزی برسد.

گزارش شماره ۹۷ شرکت شاپرک (تیرماه ۱۴۰۲) در حالی منتشر شده است که مطابق با داده‌های آماری منتشر شده، شرکت پرداخت نوین آرین توانسته با افزایش بی‌سابقه شاخص سهم بازار خود از تراکنش کل، سهم بازار خود را به ۴.۰۳ درصد برساند. این مهم در حالی ثبت شده است که سهم تراکنش کل صنعت صنعت پرداخت در تیرماه ۱۴۰۲، ۱.۳۲- درصد کاهش یافته است. پیشتر و طبق اعلام بانک مرکزی، شرکت های پرداخت الکترونیک (PSP) باید در مدت زمان مشخص، سهم بازار خود را به حداقل ۴ درصد برسانند که در این میان شرکت پرداخت نوین آرین به عنوان نخستین شرکت توانست به این میزان دست یابد.

در بخش دیگری از گزارش ماهانه‌ی صنعت پرداخت الکترونیک کشور که توسط شرکت شاپرک منتشر می‌شود، آمار و ارقام نشان می‌دهد که شرکت پرداخت نوین توانسته علی رغم کاهش ۰.۹۱- درصدی شاخص سهم بازار کل مبلغ تراکنش کشور در میان شرکت‌های PSP، با ثبت افزایش ۰.۱۶ درصدی، علاوه بر حفظ روند رو به رشد خود به مانند گذشته، سهم بازار خود از نظر مبلغ تراکنش‌ها را از ۳.۸۴ به ۴.۰۰ درصد برساند.شایان ذکر است که شرکت پرداخت نوین توانسته است در گزارش های منتشر شده‌ی شاپرک در مدت اخیر، علاوه بر کاهش قابل ملاحظه‌ی خطای پذیرندگی، رشد در سهم تعداد کارتخوان‌های فروشگاهی تراکنش‌دار را نیز ثبت نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.