معرفی 9 سامانه ارائه دهنده خدمات خودرویی

آیا می‌دانید خدمات خودرویی مختلف مثل پرداخت عوارض سالیانه خودرو، عوارض آزادراهی، بیمه بدنه، جریمه و خلافی خودرو، طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای در کدام وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود.

چند سالی می‌شود که ارائه آنلاین خدمات خودرو وارد وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها شده‌اند. اگر تا چند سال پیش نیاز بود برای پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت طرح ترافیک، عوارض سالانه خودرو، بدهی پارک حاشیه‌ای و خلافی خودرو، پرداخت بیمه خودرو حضوری و در ساعات مشخصی از روزهای کاری هفته اقدام کنید، حالا به لطف سامانه‌های مختلف می‌توانید 7*24 و به‌صورت غیرحضوری به این خدمات دسترسی داشته باشید.

ما در این مطلب به بررسی 9 سامانه و اپلیکیشن می‌پردازیم که خدمات خودرویی مختلف مثل پرداخت عوارض سالیانه خودرو، عوارض آزادراهی، بیمه بدنه، جریمه و خلافی خودرو،  طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای را ارائه می‌دهند.

اپلیکیشن آپ

 اپلیکیشن آپ یکی از پرکاربرترین و معروف ترین اپلیکیشن‌های پرداخت است که از طریق آن دسترسی به خدمات مختلفی مثل کارت به کارت، موجودی، بسته اینترنت موبایل، شارژ موبایل، خرید بلیط اتوبوس، قبض خدماتی، پزشکی و مشاوره آنلاین، چک صیادی، خرید بیمه نامه، خرید بلیط قطار، خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و… در اختیار کاربر قرار دارد.

خدمات خودرویی 

اپلیکیشن آپ، همچنین خدمات خورویی از جمله امکان استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی، عوارض سالیانه ( ویژه تهران)، پرداخت خلافی و طرح ترافیک را مهیا کرده است. تنها کافی است وارد اپلیکیشن آپ و قسمت خودرو خلافی و عوارض شوید.

اپلیکیشن تاپ

روش دیگر دسترسی به خدمات خودرویی استفاده از سایت و اپلیکیشن تاپ است.

خدمات خودرویی

خدمات تاپ شامل سجام، سامانه صیاد، خدمات پذیرندگان، گردشگری، کدپرداز تاپ، پرداخت قبض، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت عوارض آزادراهی، کارت به کارت، کیف پول تاپ، خدمات ناجی، خلافی خودرو، استعلام ممنوع الخروجی، عوارض خروج از کشور، همراه بانک پارسیان، پارسی کارت و افتتاح حساب غیرحضوری می‌شود.

در قسمت خدمات خودرویی، کاربر به خدمات عوارض آزادراهی، بیمه بدنه تردد آزادراهی، جریمه و خلافی خودرو،  طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای دسترسی دارد.

NSPAY

NSPAY نیز یکی دیگر از سامانه‌های اصلی پرداخت خدمات خودرویی است. اگرچه هسته اصلی خدماتی که این سیستم ارائه می‌دهد حول محور «پرداخت بدون توقف عوارض تردد در آزادراه‌های کشور» متمرکز شده است اما در اپلیکیشن NSPAY پرداخت طرح ترافیک، خلافی و عوارض سالیانه با چند کلیک انجام می‌شود و امکان پرداخت خودکار، فکر کاربران را برای پرداخت ماهیانه‌ی موارد مربوط به خودرو آزاد می‌کند.

 خدمات خودرویی

از قابلیت‌های NSPAY توسن می‌توان به امکان ثبت پلاک‌های مختلف، استعلام گروهی همه پلاک‌ها، پنل اختصاصی گزارش‌گیری، امکان پرداخت خودکار و پرداخت اعتباری و وب اپلیکیشن اشاره کرد.

استفاده از NSPAY شامل ورود به سامانه (ثبت‌نام)، ثبت پلاک خودرو و پرداخت بدهی است. پس از اولین ورود به سیستم به عنوان کاربر سیستم ثبت می‌شوید و سپس با یکبار تعریف اطلاعات خودرو خود با نام دلخواه، می‌توانید عوارض و بدهی‌های خودروهای خود را استعلام و پرداخت کنید.

آیتول

آیتول سامانه‌ای است برای یکپارچه‌کردن خدمات خودرویی. سرویس‌های آیتول در چند گروه دسته‌بندی شده‌اند: بدهی‌های خودرو، خدمات بیمه‌ای، استعلام مدارک، خدمات غیرحضوری، و تعمیر و نگهداری خودرو. استفاده از سایت، یا اپلیکیشن آیتول این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد تا در سریع‌ترین زمان، بهترین خدمات را دریافت کنند؛ خدماتی مانند: استعلام و پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض آزادراهی، مقایسه قیمت‌ها و خرید بهترین بیمه بدنه و شخص ثالث(نقدی و قسطی)، استعلام نمره منفی گواهینامه، استعلام پلاک‌های فعال و… .

خدمات خودرویی

در کنار این خدمات، آیتول امکان دریافت غیرحضوری خدمات زمان‌بَر و پُردردسر خودرویی را نیز مهیا کرده است. کاربران این سامانه می‌توانند خدمات معاینه فنی، تعویض پلاک، و ترخیص خودرو را به آیتول بسپارند و بدون نیاز به‌حضور خودشان، با پوشش کامل بیمه مسئولیت، این امور خودرویی را به‌انجام برسانند.

قبضینو

قبضینو سامانه استعلام و پرداخت قبوض است. در سامانه پرداخت قبضینو از طریق سایت و اپلیکشن دیگر نیازی به قبض کاغذی نیست و می‌توانید تمام قبض‌های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و پرداخت کنید.

خدمات خودرویی

سرویس‌های پرداخت قبضینو شامل استعلام خلافی خودرو، عوارض آزادراهی، طرح ترافیک، پلاک‌های فعال، مالیات نقل و انتقال خودرو، استعلام معاینه فنی خودرو،  پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه‌اول، قبض برق، قبض آب و گاز و …. است.

پی‌پاد

پِی‌پاد، اپلیکیشن پرداخت الکترونیکی بانک پاسارگاد است که با هدف رفع نیازهای روزانه مردم، وارد بازار شد.

خدمات خودرویی

از جمله خدمات پی‌پاد می‌توان به خرید بلیط سینما، بلیط قطار بین شهری ، کارت به کارت، خرید شارژ ، پرداخت قبض ، عوارض آزادراهی، تلویزیون اینترنتی آیو، پرداخت خلافی، خرید پارک حاشیه ای، خرید اینترنت همراه /4G /3GT، پرداخت کرایه تاکسی،  کارت شهروندی،  نیکوکاری و عوارض آزادراهی اشاره کرد.

اپلیکیشن 724

اپلیکیشن 724  متعلق به پرداخت الکترونیک سامان نیز یکی دیگر از سامانه‌های ارائه دهنده خدمات خودرویی است.

خدمات خودرویی

از طریق این اپلیکیشن کاربر به خدمات متنوعی مثل کیف پول، سپ پی، موجودی کارت، استعلام قبوض، قبوض خدماتی، اینترنت، شارژ، کارت به کارت، سهام عدالت، شارژ تپ سی، پرداخت طرح ترافیک و عوارض خودرو و … دسترسی دارد.

اپلیکیشن ایوا

ایوا متعلق به پرداخت الکترونیک سداد بانک ملی است که از طریق آن می‌توانید به خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، دریافت موجودی تمام کارت‌های بانکی، استعلام و پرداخت کلیه قبوض (برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت و آب)، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو، خرید بلیت اتوبوس، خرید بیمه نامه‌های مختلف، کمک به موسسه‌های خیریه معتبر و بسیاری از خدمات متنوع دیگر همیشه دسترسی داشته باشید .

سرویس جدید اپلیکیشن ایوا با عنوان “نشان بانک” یا شعبه مجازی بانک ملی، سرویس خدمات بانکداری الکترونیک است که کاربر را از مراجعه حضوری به بانک بی نیاز می‌کند. سرویس نشان بانک شامل احزار هویت مجازی، نشان اعتبار جهت استفاده از تسهیلات بانک ملی، صدور کارت بانکی مجازی، ارائه تسهیلات کرونا، افتتاح حساب و خدمات نوین بانکداری الکترونیک می‌باشد.

اپلیکیشن سان

سان نرم افزاری امن پرکاربرد و رایگان است که خدمات پرداخت را به روشی آسان و متفاوت در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار بر روی تمام گوشی‌های هوشمند قابل استفاده است.

 

اپلیکیشن سان

با سان، کاربران مستقل از زمان و مکان و با اتصال به شبکه اینترنت می توانند از خدمات مختلف و متنوع این نرم افزار بهره‌مند شوند. برخی خدمات این نرم افزار عبارتند از خرید انواع شارژ بصورت مستقیم، پرداخت انواع قبوض، انتقال وجه کارت به کارت، مانده گیری، کیف پول، خرید صندوق های سرمایه گذاری، صدور آنلاین بیمه نامه و … . همچنین در سان خدمات خودروئی در دو بخش با عنوان پلیس +10 و خدمات خودرو معرفی شده است که کاربران با استفاده از قابلیت‌های آن می توانند مواردی همچون پلاک های فعال، نمره منفی گواهینامه، وضعیت گواهینامه، استعلام مبلغ خلافی خودرو و عوارض آزادراهی را استعلام و پرداخت نمایند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.