همه چیز درباره شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان

شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان به عنوان یک شرکت سهامی خاص تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با بهره مندی از تجربیات تیم عملیاتی مجرب و متخصص خود جهت تأمین آینده کارکنان گروه بانک ایران زمین گام های موثری بردارد.

وحید معتمدیان مدیرعامل شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان(تاسا) در خصوص فعالیت و آغاز به کار این شرکت گفت: شرکت تاسا در سال ۱۳۹۶ با هدف تأمین آینده و رفاه هر چه بیشتر همکاران در بانک ایران زمین تاسیس شد و در قدم بعد با نگاهی تخصصی به موضوعات اقتصادی و به صورت کاملاً مستقل، توانست با آورده همکاران به عنوان سرمایه اولیه شرکت در بخش های مختلف اقتصادی از جمله فعالیت در بازار سرمایه رشد قابل توجهی در افزایش دارایی های شرکت داشته باشد.

معتمدیان یکی از دغدغه های اصلی مدیران عالی بانک را ایجاد زیرساخت های رفاهی برای سهامداران شرکت بیان کرد و افزود: امید است به زودی بتوانیم با عملیاتی کردن ساز و کارهای لازم خدماتی از جمله فروش اقساطی کالاو خدمات را در سبدهای خدمتی خود برای سهامداران شرکت که همانا کارکنان خانواده بزرگ بانک ایران زمین هستند، ایجاد کرده و نقشی موثر در تامین کالاهای اساسی و مصرفی مورد نیاز آنان داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت تاسا در مورد سایر فعالیت ها و خدمات این شرکت خاطر نشان کرد: شرکت تاسا سهامدار ۱۰۰ درصد دو شرکت به نام های شرکت فخر تجارت آتیه سرزمین ایرانیان که در بخش بازرگانی فعالیت دارد و به عنوان بازار گردان سهام شرکت، متولی خرید و فروش سهام همکاران را عهده دار است و دیگری شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم بر خط حافظان آرامش مانا است که در زمینه کارگزاری تأمین بیمه نامه خدمات تکمیلی درمان کارکنان بانک و شرکت ها و همچنین فروش انواع بیمه نامه ها به مشتریان درون گروه و خارج از گروه در کلیه بخش های بیمه ای از جمله خودرو، بدنه، آتش سوزی و … را انجام می دهد. این شرکت در نظر دارد که به زودی با معرفی خدمت جدید خود، خدمت رقابتی در زمینه فروش اقساطی انواع بیمه نامه ها را برای کارکنان بانک ارائه نماید.

در حوزه خدمات، این شرکت نیروی انسانی بخش های مختلف کاری مد نظر طرفین قرارداد خود از جمله بانک ایران زمین و تعدادی از شرکت های گروه را تامین و به عنوان نیروهای برون سپار به خدمت گرفته و در این زمینه نیز کسب در آمد دارد.

معتمدیان در خصوص میزان سرمایه شرکت و روند افزایش آن گفت: سرمایه اولیه شرکت در ابتدا ۶۳ میلیارد ریال بوده است که طی دو مرحله افزایش سرمایه، ابتدا به دویست میلیارد ریال و سپس به ۸۰۰ میلیارد ریال رسیده و در برنامه مصوب مقرر است طی دو سال آتی افزایش سرمایه تا 1600 میلیارد ریال را عملیاتی نماید که این امر نشان از آینده ای بسیار روشن برای سهامداران شرکت است.

مدیرعامل شرکت تاسا در مورد چشم انداز شرکت گفت: مهمترین اقدامی که در حال حاضر صورت گرفته و عملی شده است، خرید بخشی از سهام شرکت گروه مالی داتام برای شرکت بوده که به زودی با ورود شرکت گروه مالی داتام به بورس، شاهد جهش سرمایه گذاری شرکت و افزایش ارزش سهام خریداری شده جهت همکاران خواهیم بود. می توان پیش بینی کرد که در سال های پیش رو برآیند این سرمایه گذاری پرداخت سود سهام به سهامداران را در پی داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در این خرید شرکت تاسا درصدی از سهام گروه مالی داتام را که متشکل از تعدادی از شرکت های دارای پتانسیل بالا از جمله شرکت های کارگزاری حافظ، مشاور هدف حافظ، لیزینگ ایران زمین، صرافی ایران زمین، شرکت ساختمانی آداک و چند شرکت سرمایه ‌گذاری دیگر است را خریداری کرده است.

مدیر عامل شرکت تاسا از سهام داران این شرکت خواست برای اطلاع از میزان تعداد سهام خود با وارد شدن به پرتال سهام شرکت به آدرس saham.iztasa.ir و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود اطلاعات جامعی از وضعیت مالی و تعداد سهام خود مشاهده نمایند.

وی افزود: ارزش سهام شرکت بر اساس تعیین نرخ NAV هر سهم تعیین می شود، که نرخ NAV توسط کمیته ای متشکل از سه نفر از نمایندگان بانک ایران زمین و شرکت های تأمین آتیه سرزمین ایرانیان و فخر تجارت آتیه سرزمین ایرانیان به صورت مستمر دارایی های شرکت به روز کارشناسی ،ارزش گذاری و تعیین قیمت می شود.

معتمدیان در پایان ضمن آرزوی بهروزی و سلامتی برای سهامداران و خانواده آنها و اظهار امیدواری از اینکه بتواند به همراه هیات مدیره دلسوز شرکت موجبات رشد و تعالی هر چه بیشتر شرکت را فراهم آورند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.