ارائه خدمات پشتیبانی توسن‌تکنو به طیف وسیعی از خودپردازهای بانکی کشور

شرکت توسن‌تکنو برای ارائه خدمات پشتیبانی به طیف وسیعی از خودپردازها و خودپرداز/خوددریافت‌ها با برندهای گوناگون اعلام آمادگی کرد.

عصر بانک؛شرکت توسن‌تکنو با توجه به هدف‌گذاری خود برای ایجاد زندگی راحت از طریق ارائه‌ی خدمات نوین بانکداری و پرداخت، ضمن استمرار همکاری موفق خود با شرکت‌های مطرح دنیا نظیر GRG Banking ،ATEC AP ،PAX و … ، این بار با هدف ارتقاء توانمندی زنجیره سرویس و پشتیبانی خود در بخش بانکی، برای ارائه خدمات پشتیبانی به طیف وسیعی از خودپردازها و خودپرداز/خوددریافت‌ها با برندهای گوناگون اعلام آمادگی کرد.

 

شرکت توسن‌تکنو در سال جاری با توجه به هدف‌گذاری خود برای توسعه فعالیت‌های زنجیره پشتیبانی سخت‌افزار و نرم‌افزار بانکی، علاوه بر پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری خودپردازهای برند KINGTELLER ،ATEC AP ،LG ،NCR و GWI، خودپرداز/خوددریافت‌های برند GRG Banking و ATEC AP، دستگاه‌های خوددریافت برند GRG Banking، پایانه‌های غیرنقدی و خودبانک‌های برند GWI و GRG Banking، اقدام به تجهیز کامل قطعات و ارتقای دانش نرم‌افزاری تعمیرات خودپردازهای مدل 5600 و 7600 برند HYOSUNG نموده است تا از این پس برند HYOSUNG نیز در سبد پشتیبانی شرکت توسن‌تکنو قرار گیرد.

 

توسن‌تکنو در حال حاضر با بهره‌گیری از 37 دفتر استانی موفق به پوشش کامل پهنه کشور عزیزمان جهت خدمات پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز شده است و همچنین با استفاده از توان فنی و برنامه‌ریزی‌های زیرساختی توانسته است رضایت بانک‌های بزرگی نظیر بانک ملی و بانک‌های خصوصی متعددی را جلب نماید.

 

از سوی دیگر در چند سال اخیر این شرکت با جذب نیروهای زبده در حوزه تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های خودپرداز هیوسانگ، دانش لازم در این خصوص را کسب نموده و ضمن مذاکره و تأمین اقلام قطعات یدکی لازم، با نهادینه نمودن آموزش‌های فنی در بدنه کارشناسان و ظرفیت‌سازی در دفاتر استانی، توانمندی ارائه خدمات پشتیبانی دستگاه‌های مذکور را به سطح بالایی ارتقاء داده است.

 

از این رو هم‌اکنون این امکان برای بانک‌های مختلف کشور و نیز شبکه مالکان شخصی این دستگاه‌ها پدید آمده است که از این فرصت برای بهبود سطح سرویس دستگاه‌های خود در اقصی‌نقاط کشور اقدام کنند.

 

با توجه به این که توسن‌تکنو هم‌اکنون بزرگترین شبکه خودپرداز شخصی (IAD) در ایران را با برند «مانی‌تک» گسترش داده است، علاوه بر بانک‌های کشور مالکین این قبیل دستگاه‌ها نیز می‌توانند از مزایای سرویس جدید و خاص پشتیبانی برندهای مذکور بهره‌مند گردند.

 

شایان ذکر است که شرکت توسن‌تکنو در حال حاضر در حوزه پرداخت نیز نماینده انحصاری مجاز برای ترویج، فروش و پشتیبانی از تمام پایانه‌های نقطه فروش شرکت PAX در ایران است.

 

/http://fa.tosantechno.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.