با پرداخت 250 هزار دلار بار دیگر زنده شوید!

«موسسه گسترش زندگی آلکار» در آمریکا با دریافت 100 تا 250 هزار دلار اقدام به فریز کردن بدن افراد و تولد دوباره آنها در آینده می‌کند.

عصر بانک؛به نقل از راشاتودی، در حال حاضر «موسسه گسترش زندگی آلکار» در ایالت آریزونای آمریکا خدماتی را به افراد سوپر میلیاردر ارائه می‌دهد که با پرداخت 100 هزار دلار می‌توانند مغز خود را فریز کنند و بعد از مرگ به امید تولد دوباره در آینده باشند.

 

همچنین این مرکز با دریافت بیش از 250 هزار دلار به‌صورت کامل بدن افراد را فریز می‌کند و بعد از فریز کردن، آنها را در استوانه‌های استیل به‌صورت سر و ته آویزان می‌کند.به گفته این میلیاردرها، آنها با سرمایه‌گذاری اندکی ممکن است در 200 یا 2000 سال آینده بار دیگر بیدار شوند و زندگی جدیدی را تجربه کنند. «موسسه گسترش زندگی آلکار» بر این باور است که جراحان در آینده قادر به ساخت بدن برای مغزهای منجمد شده خواهند بود.برداشتن مغز از جمجمه بدون شک یکسری آسیب‌ها را به آن وارد می‌کند؛ بنابراین متخصصان مغز را در داخل سر در زمان حفظ و نگهداری آن حفظ می‌کنند. این شرکت فقط زمانی اقدام به فریز کردن بدن افراد می‌کند که مرگ مشتریان آنها رسما اعلام شود. متخصصان این مرکز بعد از مرگ افراد به بدن آنها یک دستگاه مصنوعی قلب و ریه برای ایجاد جریان خون وصل می‌کنند و بعد از آن هم یکسری کارهای پزشکی به منظور حفاظت از سلول‌ها از فاسد شدن انجام می‌گیرد. در حال حاضر «موسسه گسترش زندگی آلکار» 149 بدن را فریز کرده است.

 

/ایبنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.