جایزه ویژه سی‌ونهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران

90 کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن، جایزه ویژه سی‌ونهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است.

عصر بانک؛بنابر اعلام بانک ملی ایران، 31 مردادماه آخرین مهلت سپرده‌پذیری جهت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در سی‌ونهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک و بهره‌مندی از جوایز آن است.

 

علاوه بر جوایز ویژه کمک‌هزینه خرید واحد مسکونی، 290 کمک‌هزینه خرید خودروی داخلی هر یک به ارزش 500 میلیون ریال، 390 کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخل هر یک به ارزش 200 میلیون ریال و 890 کمک هزینه 150 میلیون ریالی ازدواج، بخشی دیگر از جوایز این دوره از حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز برای پاسخ به خیراندیشی و نیک‌اندیشی مشتریان است.

 

همچنین یک هزار و 90 کمک‌هزینه 25 میلیون ریالی تحصیلی، یک هزار و 90 کمک‌هزینه پنج میلیون ریالی خرید صنایع‌دستی و 711 هزار و 90 جایزه نقدی800 هزار ریالی از دیگر جوایز سی‌ونهمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است.

 

دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز علاوه‌بر برخورداری از پاداش معنوی کمک به نیازمندان، می‌توانند از انواع خدمات بانکی و نیز جوایز قرعه‌کشی این حساب‌ها بهره‌مند شوند.

 

باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی 500 هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ 500 هزار ریال به مدت سه ماه یا 90 روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی شرط کافی برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌هاست.

 

علاقه‌مندان می‌توانند مصارف حساب‌های قرض‌الحسنه بانک ملی ایران در سال 1396 را مشاهده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.