ادویه ای برای از بین بردن موهای زائد

زردچوبه ادویه‌ای است که موهای زائد بدن به خصوص پشت لب را از بین می برد.

عصر بانک؛موهای زائد پشت لب دسته‌ای از مزاحم‌ترین موهای زائد هستند که همیشه خانم ها با از بین بردن آنها برای مدت طولانی مشکل دارند.

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید از بهترین روش‌های خانگی برای حذف موهای زائد پشت لب بالا استفاده از زردچوبه است و روش استفاده آن به این صورت است که زردچوبه را با شیر مخلوط می کنید تا به شکل خمیر در بیاید و این خمیر را پشت لب خود بمالید و مدتی صبر کنید تا خمیر خشک شود و بعد از خشک شدن خمیرآن را مالش دهید تا کاملا از پشت لب شما پاک شود حتما این عمل را مرتب و به طور روزانه انجام دهید.

 

دومین روش تهیه ی مخلوطی از آب لیمو و شکر و آب است این مخلوط را طوری تهیه کنید که شبیه به رب گوجه فرنگی باشد و سپس این مخلوط را پشت لب بالای خود بمالید و پس از 15 دقیقه آن را با آب سرد بشویید و باز هم تاکید می کنیم که اگر می خواهید زودتر به نتیجه برسید حتما این عمل را به طور روزانه انجام دهید.

 

روش آخر تهیه مخلوطی از سفیده  تخم مرغ و آرد ذرت و شکر است این مخلوط را نیز تهیه کنید و به مدت 15 دقیقه روی پوست خود قرار دهید و پس از 15 دقیقه آن را پاک کنید یا بشویید شما باید این مخلوط ها را روی پوست تمیز قرار دهید و حتما به طور مرتب و روزانه انجام دهید در این صورت شاهد نتیجه بهتری خواهید بود شما با انجام این روش ها نیازی به پرداخت هزینه های سنگین ندارید.

 

/رکنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.