تاثیر گسترده بانک‌های تخصصی در پیشرفت و توسعه کشورها

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به تاثیر گسترده بانک های تخصصی در پیشرفت و توسعه کشورها بر نقش بانک شهر در حمایت از مدیریت شهری شهرهای مختلف و به ویژه کلان شهرها تاکید کرد.

عصر بانک؛عضو شورای شهر اهواز با اشاره به تاثیر گسترده بانک های تخصصی در پیشرفت و توسعه کشورها بر نقش بانک شهر در حمایت از مدیریت شهری شهرهای مختلف و به ویژه کلان شهرها تاکید کرد.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ،مازیار جهان‌بخشی اظهار کرد: امروزه در کشورهای پیشرفته در حوزه مدیریت شهری بانکی تخصصی مثل بانک شهر وجود دارد که یگانه بانک تخصصی طرح های مدیریت شهری است.

وی با اشاره به نقش بانک شهر در کاهش مشکلات و معضلات شهری ،تصریح کرد: هم اکنون بخش عمده عملیات و فرآیندهای مالی پروژه های شهری در شهر اهواز بر بستر بانک شهر تعریف شده است.

جهان‌بخشی تصریح کرد:یکی از راهکارهای ضد فساد که موجب کاهش بروکراسی و صرفه جویی در زمان مردم و تسهیل دسترسی به خدمات شهرداری می شود الکترونیکی کردن امور و فرایندها در نظام مدیریت شهری است.

وی افزود: با توجه به این که بانک شهر بانک تخصصی مدیریت شهری است و برای سرمایه گذاری در طرح های مدیریت شهری تعریف شده پیشنهاد می کنم تا اجرای دولت الکترونیک در شهرداری این شهر به بستر بانک شهر انجام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.