شاهزاده خانم‌هایی که تا به امروز ازدواج نکرده‌اند +تصاویر

شاهزاده بودن خیلی هم رویایی نیست چراکه شرایط و قوانین پیچیده سلطنتی طعم شیرین زندگی را تلخ می‌کند و گاهی اوقات باعث می شود که آنها خیلی دیر ازدواج کنند.

عصر بانک؛به نقل از اطلاع نیوز،  هر دختری آرزو دارد که در قصر زندگی کند و شاهزاده ای با اسب سفید در خانه آنها را بزند غافل از اینکه زندگی در قصر کلید خوشبختی نیست و حتی شاهزاده ها هم باید سال ها انتظار بکشند تا زوج خود را بیابند.

 

شاهزاده بودن خیلی هم رویایی نیست چراکه شرایط و قوانین پیچیده سلطنتی طعم شیرین زندگی را تلخ می کند و گاهی اوقات باعث می شود که آنها خیلی دیر ازدواج کنند.

 

برای مثال استفانی سیبیلا شاهزاده خانم آلمانی در این اواخر در سن 46 سالگی با یک مهندس 49 ساله که در شرکت بی ام دبلیو کار می کند، ازدواج کرد. او برای اولین بار ازدواج کرد اما همسرش مطلقه و از ازدواج قبلی دارای یک پسر است.

 

 

در ادامه شاهزاده هایی را خواهید دید که با وجود زندگی رویایی اما هنوز به رویای خود نرسیدند.

 

گابریلا وینزور شاهزاده انگلیس

 

 

دختر 37 ساله کنت مایکل پسر عموی الیزابت که شایعه شده بود عاشق خبرنگار هندی است اما برای زندگی به این کشور نخواهد رفت بنابراین قرار ازدواج انها به هم خورد.

 

الکساندرا شاهزاده لوکزامبورگ

 

 

دختر27 ساله دوک لوکزامبورگ و تنها دختر خانواده سلطنتی که بیشتر اوقات مشغول بازی تنیس و اسکی است و به ازدواج فکر نمی کند.

 

شاهزاده بئاتریس یورک

 

 

نوه 29 ساله الیزابت دوم ملکه انگلیس نیز 10 سال با پسر میلیونر نامزد بود .در سال 2016 به او هشدار داد که یا ازدواج و یا جدایی. پسر نیز جدایی را انتخاب کرد.

 

شاهزاده یوگنی یورک

 

 

خواهر کوچک بئاتریس و نوه دیگر ملکه انگلیس که 28 ساله است در مورد ازدواج او نیز شایعه شده بود که در سال 2017 ازدواج خواهد کرد اما تا به امروز خبری از عروسی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.