آینه‌ای که عیب‌های صورت را تحلیل می‌کند

یک شرکت تایوانی تحت عنوان "های میرور"(HiMirror ) آینه‌ای کوچک تولید کرده است که با تجزیه و تحلیل ایرادهای صورت، نقص‌های آن را تشخیص می‌دهد.

عصر بانک؛ به نقل از تلگراف، یک شرکت تایوانی آینه‌ای تولید کرده است که درصدی از مشکلات پوستی از قبیل "چین و چروک"،"خطوط روی پوست"،"رنگ چهره"،"لک‌های تیره"،"جوش" و منافذ موجود روی پوست را تجزیه و تحلیل می‌کند.

 

صاحبان این آینه می‌توانند کرم مرطوب کننده‌ای که روزانه استفاده می‌کنند را در این آینه اسکن و یا انتخاب کنند، سپس آینه مشخص می‌کند که این کرم برای پوست آن‌ها مناسب است یا خیر.

 

انتظار می‌رود که فروش این آینه در انگلیس بسیار زیاد باشد و با قیمت 467 دلار به فروش برسد. 

 

 

بنیاد "اختلال خودزشت انگاری" این کشور از تولید این آینه ابراز نگرانی کرده است.

 

این بنیاد معتقد است که ممکن است این آینه روی افراد حساس و آسیب پذیر اثرات منفی داشته باشد.

 

 

"امیت جاسی" روانشناس بیمارستان "مادزلی" در جنوب لندن گفت: استفاده از چنین محصولی که چهره یک فرد را که مهم‌ترین جنبه ظاهری وی است، بررسی می‌کند و نقاط ضعف وی را نمایان می‌سازد، خطرناک است.

 

یکی از سخنگوهای شرکت سازنده اظهار کرد، استفاده از فناوری‌هایی که موجب تناسب اندام و رعایت مراقبت‌های بهداشتی در افراد می‌گردد، یکی از نیازهای زندگی در این عصر است. بنابراین فناوری شرکت ما بینش افراد نسبت به زیبایی را افزایش می‌دهد.

 

فقط افراد بالای 13 سال می‌توانند یک حساب کاربری در "HiMirror" بسازند.

 

گفتنی است سیستم امنیتی این آینه به نحوی است که اطلاعات و شرایط بدن، سلامتی و پوستی کاربران خود را محفوظ می‌دارد.

 

همچنین در سیستم حریم خصوصی این آینه عکس‌ها و صدای ضبط شده کاربران نیز با یک شرکت که شخص سوم به حساب می‌آید، به اشتراک گذاشته می‌شود تا آن شرکت محصولات خود را به فروش کاربر بگذارد.

 

/خبرانلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.