کوچکترین سینمای قابل حمل جهان در دستان شما!

​این پروژکتور به مانند یک سینمای واقعی عمل می‌کند و نیاز به هیچ اتصالی ندارد، قابل حمل بوده و در همه شرایط قابل استفاده است.

عصر بانک؛ بر اساس اعلام سایت mashable این پروژکتور فیلم قابل حمل قابل حمل CINEMOOD شما را به هیجان میآورد. ما شرط میبندیم این کوچکترین پروژکتوری است که تا به حال دیدهاید، به علاوه، در حال حاضر درحال فروش با 50 دلار آف است.

 

 

نه تنها کاملا قابل حمل است بلکه برای همه چیز از فیلم بی نظیر در فضای بازبدون یک صفحه نمایش، ویژگیهای آسان برای استفاده از کنترل ها و به عنوان یک دستگاه مستقل نیز کار میکند. بدون Wi-Fi، تلفن و یا خروجی می باشد که این به معنی بدون مشکل بودن است. شما میتوانید از آن برای پخش محتوای Netflix و یوتیوب استفاده کنید و حتی Netflix را به طور آفلاین دانلود و بازی کنید (در صورتی که در کمپینگ هستید یا در اتوبوس، هواپیما یا قطار هستید).

 

به اندازه کافی بی صدا به نظر میرسد (با استفاده از خنک کننده ی فن خنک)، می تواند تصاویر را تا 12 پا اجرا کند، تا 5 ساعت باطری قابل شارژش کار می‌کند، فیلم های HD  را نیز پخش میکند و حافظه داخلی 16 گیگابایتی دارد.

 

این پروژکتور درست مانند یک سینمای واقعی عمل میکند و تصاویر کریستالی را با کنترل فوکوس اتوماتیک و اصلاح تصویر دیجیتال اتوماتیک نشان میدهد، حتی با بیش از 120 ساعت سرگرمی اضافی همراه است.

 

/ علم و فناوری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.