اعلام زمان برگزاری مجمع بانک گردشگری

بانک گردشگری زمان برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام خود را اعلام کرد.

عصر بانک؛ زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت بانک گردشگری که با نماد «وگردش» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ایی در سامانه کدال، اعلام شد.

 

بر اساس این گزارش، شرکت بانک گردشگری مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده صاحبان سهام خود را روز پنجشنبه 10 خرداد ماه 97 برگزار می کند.

 

افزون بر این، تمام سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می‌توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک گردشگری ساعت 10 صبح روز پنجشنبه  10 خرداد ماه 97  به نشانی تهران، میدان شیخ بهایی، ابتدای خیابان سئول، بین خیابان خدامی و ماهتاب، پلاک 45، طبقه اول مراجعه کنند.

 

دستور جلسه  مجمع

 

لازم به ذکر است؛ انتخاب اعضای هیئت‌مدیره دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک گردشگری اعلام شده است.

 

آخرین اطلاعات مالی

 

این گزارش می‌افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک گردشگری که با نماد «وگردش» در بازار دوم فرابورس در وضعیت «ممنوع – متوقف» قرار دارد و بعد از برگزاری مجمع بازگشایی آن انجام می شود.

 

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت منفی (2.34) مرتبه و «EPS»  آن نیز منفی (366) ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

 

سهامداران عمده

 

پنج سهامدار عمده بانک گردشگری، شامل «سرمایه گذاری میراث فرهنگی وگردشگری ایران با 6.310 درصد، تامین سرمایه نوین با 5  درصد، تجارت بین‌المللی دل عالم ایرانیان با 5 درصد، تامین سرمایه امین با 5 درصد و گردشگری سفرخوش کام  با 5 درصد» است.

 

/ایلنا

  نقش بانک گردشگری در موفقیت‌های تیم‌های ملی والیبال
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.