بانک ایران زمین تا سال 1400 بانکی تمام دیجیتال می شود

مدیرعامل بانک ایران زمین از تمام دیجیتالی شدن این بانک تا سال 1400 خبر داد.

عصر بانک؛ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجیدپورسعید در همایش سراسری مدیران و روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی در سخنانی ضمن تشکر از زحمات مسئولین وپرسنل استان های خراسان رضوی وشمالی و با اشاره به این که وجود بارگاه مقدس حضرت رضا (ع) موجب برکت و رونق این استان است گفت: بانکها به عنوان بزرگترین بخش تأمین کننده مالی کشور برای این که بتوانند وظیفه خود را در برابرتولیدکنندگان و دیگر بخشهای اقتصادی ایفا کنند نیاز به حمایت از جانب بانک مرکزی وسیاست گذاری های با ثبات دارند.

 

پورسعید بابیان این نکته که در عصر حاضر ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی آسان و مطلوب به مشتریان لازمه حیات بانک است، افزود: با توجه به افق پیشروی بانک که سال 1400 بانک ایران زمین تبدیل به بانک تمام دیجیتال خواهد شد، درهمین راستا تلاش کردیم تا با تقویت بستر بانکداری مدرن، مشتریان را با تجربه‌ای جدیدآشناکنیم که اجرای نسخه جدید همراه بانک وسوپرمارکت مالی جهت مشتریان در این جهت بوده است.

 

وی اشاعه فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیکی در بین مشتریان را ازاصلی ترین وظایف پرسنل بانک دانست وهمچنین در این مراسم،  علی اکبرریحانی مدیر استانی بانک ایران زمین خلاصه ای ازعملکردشعب درسال 96 ارائه و به تشریح نقاط قوت وضعف این مدیریت پرداخت.

 

ریحانی با اشاره به این که حضور مدیران در بین کارکنان موجب قوت قلب کارکنان است اذعان داشت: استان خراسان از لحاظ ظرفیت مالی جزو چند استان برترکشور بوده که این باعث شده عرصه رقابت خصوصاً در بین بانک های این استان شدت یابد.

 

وی گفت: بانک ها دراستان خراسان سعی در این دارند تا با ارائه خدمات نوین بانکی در حفظ مشتریان کنونی وجذب مشتریان جدید از هم پیشی گیرند.

 

  اعتماد به نیروهای جوان اولویت بانک ایران زمین درحوزه منابع انسانی است

یادآور می شود، همایش سراسری مدیران و روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی با حضور مدیرعامل،نائب رئیس هیات مدیره و معاون عملیات بانکی در محل هتل پردیسان این استان برگزار شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.