معرفی هشت محصول امنیتی رونمایی شده در کنفرانس RSA 2018

کنفرانس سالانه RSA با حضور بزرگان قوم امنیت اطلاعات به کار خود پایان داد.

عصر بانک؛ طبق گزارش Gemalto در سال 2016 با نقض و رخنه امنیتی بیش از 2.6 میلیارد دیتای ذخیره‌شده روبرو شدیم.

 

البته رقم واقعی باید بیشتر باشد اما نکته قابل‌توجه رکوردهای سلامت در حوزه بهداشت بیشترین تعداد آسیب‌پذیری امنیتی را در سال گذشته به خود اختصاص دادند که هکرها بعد از هک، طلب ارقام نجومی از مالکان دیتا کردند.

 

امسال کنفرانس با 17 سخنرانی سطح بالا در روز افتتاحیه، در کنار 700 سخنران در 550 بخش از 600 کمپانی برگزار شد.

 

در این میان، سایت ای-ویک 8 محصول امنیتی جدیدِ رونمایی شده در کنفرانس امسال را معرفی کرده که آن‌ها را مرور می‌کنیم.

 

Barracuda PhishLine Levelized

 

برنامه اندازه‌گیری مقاومت کاربر در برابر حملات موسوم به فیشینگ است که مدیر شبکه را قادر می‌سازد تا در جریان روند رو به رشد آگاهی کاربران نسبت به این نوع حملات هکری قرار گیرد. (فیشینگ تلاش برای کسب اطلاعات بانکی کاربر از طریق راه‌اندازی سایت جعلی و ترغیب کاربرِ ناآگاه برای کلیک روی لینکی که از طریق ایمیل ارسال می‌شود)

 

Fidelis Elevate

 

پلتفرم به‌روز شده Elevate است که در آن آنالیز، کشف و ردیابی فریب‌های سایبری به‌خوبی انجام می‌شود. مشتریان دارایی‌های کلود خود را با استراتژی دفاعی Elevate حفظ می‌کنند.

 

Trend Micro Writing Style DNA

 

ترند میکرو جدیدترین تکنیک‌های «یادگیری ماشین» و هوش مصنوعی خود را در این محصول بکار گرفته تا خطرات ناشی از فریب ایمیل و نیز تله‌های سایبری از طریق ایمیل‌های تجاری را به حداقل برساند.

 

 

Vmware AppDefense

 

وی ام ور، اپلیکیشن امنیتی خود را به‌روزرسانی کرده و تعاریف جدیدی را برای پشتیبانی از دیتاسنترها از طریق این اپ بدان افزوده است.

 

Forcepoint Dynamic Data Protection

 

بهترین رهیافت مبتنی بر ریسک سایبری را در فضای مجازی برای حفظ حداکثری دیتا ارائه می‌کند.

 

Tripwire Cloud Management Assessor

کمپانی تریپ وایر قابلیت‌های جدیدی به ارزیاب مدیریت کلود خود افزوده است که جزییات آن را در کنفرانس RSA شرح داد. قابلیت ردیابی  و مانیتورینگ یکپارچه فایل به‌عنوان چالش عمومی در محیط کلود، یکی از آن‌ها است. بالابردن توانایی سازمانی برای پیکره‌بندی درست محیط کلود  و ممانعت از در دسترس قرار گرفتن دیتای کلود از قابلیت‌های جدید ارزیاب تریپ وایر است.

 

GuardiCore Centra Security Platform

 

گاردیکور در کار توسعه پلتفرم امن برای دیتاسنترها بر اساس کلود هیبریدی است و پلتفرم جدید آن تضمینی برای پیاده‌سازی امن دیتا در محیط‌های متنوع است.

 

IBM Resilient Incident Response Platform

 

ارتقای هوشمند پلتفرم موسوم به Resilient Incident Response از دستاوردهای جدید آی بی ام است که در کنفرانس RSA معرفی شد. مدیریت تهدیدات بر اساس هوش مصنوعی نوع نگاه جدیدی است که آی بی ام روی آن سرمایه‌گذاری کرده است.

 

/خبرآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.