یادداشت رسیده از سوی یکی از روشندلان آشنا به نسخه جدید پات

در پی راه اندازی نسخه جدید پات ویژه روشندلان از سوی شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، یکی از روشندلان آشنابه این نرم افزارو فعال در انجمن موج نور -انجمنی که در مشاوره های این نرم افزار برای روشندلان نقش داشته است- متنی را ارسال کرده است که در ادامه می خوانید .

عصر بانک؛انجام امور بانکی از جمله مهم ترین دغدغه های نابینایان است. درسال های اخیر اپلیکیشن های موبایلی مختلفی برای انجام بسیاری از این امور با استفاده از تلفن همراه ارائه شده اند . اما بسیاری از این نرم افزارها دسترس پذیری کافی را برای استفاده افراد نابینا ندارند . اپلیکیشن پات (پرداخت امن تو)که توسط ایران کیش ارائه شده است یکی از این اپلیکیشن هاست .

 

اما خوشبختانه مسئولین محترم این شرکت با تلاش خود این اپلیکیشن را به اولین اپلیکیشن مالی کاملا دسترس پذیر برای نابینایان در کشور تبدیل کردند.

 

در پی تصمیم شرکت کارت اعتباری ایران کیش مبنی بردسترس پذیر کردن، اپلیکیشن پات برای نابینایان ، نمایندگان این شرکت در تاریخ 17 بهمن 1396 برای مشاوره و دریافت اطلاعات به محل انجمن مراجعه و در جلسه ای با روند دسترس پذیرکردن اپلیکشین های موبایلی آشنا شدندو با تلاش کادر شرکت این موضوع عملیاتی شد. درادامه بنابه دعوت شرکت ایران کیش ، نمایندگان این انجمن در گردهمایی این شرکت در تاریخ 15 اسفند 1396 و جشنی که روز بعد در تهران برگزار شدحضور به هم رساندند .

این اپلیکیشن به کاربران امکان انجام عملیات های مالی مختلفی مانند کارت به کارت ، خرید اعتبار  برای سیمکارت های اعتباری ، مشاهده موجودی ، پرداخت قبوض و غیره را می دهد . با تلاش طراحان برنامه و انجمن موج نور ، همه قسمت های این برنامه برای استفاده نابینایان مناسب سازی شده و افراد نابینا می توانند مثل سایرین از امکانات این اپلیکیشن استفاده کنند .علاقه مندان می توانند این اپلیکیشن را با جست و جوی کلمه «پات»در فروشگاه play یا کافه بازار پیدا و برروی تلفن همراه خود نصب کنند و از امکانات آن بهره ببرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.