پرداخت غیر حضوری تسهیلات خرد در بانک سینا

بانک سینا تا سقف 50 میلیون تومان به صورت غیر حضوری تسهیلات پرداخت خواهد کرد.

عصر بانک؛عضو هیات مدیر بانک سینا در گفتگو با خبرنگار اخبار پولی مالی از ایجاد امکان پرداخت تسهیلات خرد با استفاده از بستر وب و به صورت غیر حضوری در بانک سینا خبر داد و گفت : امکان پرداخت تسهیلات با استفاده از این خدمت در بانک سینا در 6 ماهه دوم سال 97 کلید می خورد.

 

وی درباره پرداخت غیر حضوری تسهیلات خرد توضیح داد: در این خدمت، مشتری از طریق وب وارد سایت بانک سینا خواهد شد و اطلاعات نخست شخصی خود را وارد سیستم می کند و پس از آن در مسیر تکمیل اطلاعات بانک، استعلام های لازم را دریافت می کند. در این بخش اطلاعات و اعتبار مشتری بررسی می شود به عنوان مثال بررسی می شود که آیا مشتری چک برگشتی دارد یا خیر و یا این که حجم تسهیلاتی که از دیگر بانک ها دریافت کرده چه میزان است، مستندات شغلی وی دارای چه ویژگی هایی است و این که آیا مستندی که اعلام کرده درست یا غلط است. 
 
همچنین اطلاعات اعتباری وی باید دریافت، ظرفیت سنجی و اهلیت سنجی شود؛ این فرایند بایستی ادامه پیدا کند تا جایی که بانک به تشخیص برسد که آیا این مشتری می تواند تسهیلات بگیرد یا خیر. درنهایت تصمیم بانک با پیامک به مشتری اعلام خواهد شد که چه میزان وام و از کدام شعبه می تواند دریافت کند.
 
وی سقف تسهیلات خرد پرداختی را در بخش پرداخت های غیرحضوری تا50 میلیون تومان اعلام کرد و متذکر شد که متقاضی برای نخستین بارمی تواند تا 20 میلیون تومان تسهیلات با سودمتعارف بانک مرکزی دریافت نماید.
 
   
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.