دستورالعمل 8 بندی کرباسیان به معاونت بانکی وزارت اقتصاد + سند

بر اساس دستور العمل 8بندی وزیر جدید اقتصاد به معاونت بانکی این وزرات خانه، نتایج تحقق اهداف و پیشرفت پروژه های معاونت مذکور هر 6 ماه یکبار در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت.

عصر بانک؛وزیر جدید اقتصاد اولین دستورالعمل اقتصادی خود به معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد سند راهبردی مشتمل بر اهداف اقدامات و راهبردها را ابلاغ کرد.

 

در این مصوبه آمده است، با توجه به اهمیت عملیاتی سازی  سیاستها و پروژه های کلی اقتصاد مقاومتی، برنامه ششم توسعه، برنامه خط مشی رئیس جمهور، در کمترین زمان ممکن و بدون فوت وقت بدین وسیله اهداف، اقدامات و تکالیف راهبردی حوزه تحت مدیریت معاونت بانک و بیمه ابلاغ میگردد. مبنای ارزیابی دستگاههای زیر مجموعه وزارت خانه اجرای سند راهبردی خواهد بود.

 

در بند اول ابلاغیه مذکور آمده است، لازم است "تکالیف و اقدامات راهبردی" تبدیل به "پروژه های مشخص" شده، تا ابتدای مهرم ماه سال96 منشور پروژه انان در قالب استاندارد تهیه و جهت تصویب نهایی ارسال شود.

 

بر اساس این ابلاغیه، گزارش تحقق اهداف به صورت فصلی و گزارش پیشرفت پروژه‌ها (اقدامات و  تکالیف راهبردی) به صورت ماهیانه بایستی تهیه و ارسال گردد. همچنین نتایج عمکلردی( تحقق اهداف و پیشرفت پروژه‌ها) هر شش ماه یکبار در دسترس عموم مردم و رسانه‌ها قرار گیرد.

 

بر اساس بند 6، برای تنظیم منشور پروژه ها و در خواست هرگونه تجمیع اقدامات، تغییر و اصلاح در سند راهبردی و نحوه گزارش دهی بایستی با نماینده و مشاور وزیر هماهنگی صورت گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.