بانک اقتصاد نوین 16 ساله شد

همزمان با شانزدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین به‌عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران، طی مراسمی، با حضور بنیان‌گذار، اعضای هیات‌مدیره، کارکنان و مدیران عامل شرکت‌های وابسته این بانک جشن سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین برگزار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم مهندس محمد صدرهاشمی‌نژاد بنیانگذار این بانک به فضای حاکم بر نظام بانکی پیش از آغاز به کار بانک‌های خصوصی اشاره کرد و گفت: تاسیس بانک اقتصادنوین به‌عنوان نخستین بانک خصوصی کشور و به‌دنبال آن سایر بانک‌های غیردولتی، آغازی برای تحول در اقتصاد کشور و کارآفرینی خصوصا در بخش خصوصی شد. وی گفت: کمتر پروژه ملی را می‌توان یافت که طی سال‌های گذشته بدون حمایت بانک‌های غیردولتی به سرانجام رسیده باشد. مهندس صدر هاشمی‌نژاد به خوشنامی بانک اقتصادنوین در شانزده سال فعالیتش اشاره کرد و گفت: اقتصادنوین به‌عنوان سالم‌ترین، خوشنام‌ترین و شفاف‌ترین بانک در شبکه بانکی طی این سال‌ها، با وجود فراز و نشیب‌های بسیار توانسته خود را به‌عنوان بانکی قانون‌مدار معرفی کند که مشتریان اهمیت کسب این عنوان را درک می‌کنند و برای آن ارزش قائلند. وی با اشاره به قانون‌گریزی برخی بانک‌ها در نظام بانکی گفت: بانک اقتصاد نوین طی سال‌های فعالیت خود همواره به قوانین و مقررات پاییند بوده و هیچ‌گاه وارد رقابت با برخی بانک‌های قانون‌گریز برای نرخ‌شکنی نشده و نخواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: بدون شک با عزم و اراده‌ای که در کلیه همکاران بانک اقتصادنوین وجود دارد، قله‌های ترقی، موفقیت و پیشرفت به سرعت طی خواهند شد و خوشنامی و اعتبار همچنان بر تارک این بانک خواهد درخشید. در این مراسم، نصرت‌الله روشن ضمیر سرپرست و عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز طی سخنانی، ضمن تبریک شانزدهمین سالگرد تاسیس این بانک و تشکر از خدمت صادقانه کارکنان گفت: بانک اقتصادنوین برند خوب و ماندگاری در نظام بانکی است و این به برکت مدیران باتجربه و کارکنان بسیار خوب و تاثیرگذار حاصل شده است. وی با اشاره به تاثیر بسزای بانک اقتصادنوین به‌عنوان نخستین بانک خصوصی کشور پس از انقلاب گفت: نظام بانکی خصوصی به پرچمداری بانک اقتصادنوین طی سال‌های اخیر به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است و توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. روشن ضمیر اظهار کرد: در سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی، شاخص‌های عملکردی بانک اقتصادنوین در بخش درآمدهای غیرمشاع مثبت بوده که این روند در چهار ماه نخست سال‌جاری نیز استمرار داشته است؛ به‌طوری‌که میزان ضمانت‌نامه‌های صادره از سوی این بانک در چهار ماه نخست امسال بیش از 80 درصد سال 95 بوده است.

  رشد 38 درصدی کاربران تلفنبانک اقتصادنوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.