سپ از نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور در نمایشگاه الکامپ رونمایی می‌کند

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به عنوان اسپانسر طلایی حضوری چشمگیر خواهد داشت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، این شرکت، برای پنجمین سال پیاپی به عنوان حامی اصلی در مهمترین رویداد نمایشگاهی کشور در حوزه تجارت الکترونیک و کامپیوتر حاضر خواهد شد تا تازه‌ترین دستاوردهای خود را در ارائه راهکارهای پرداخت الکترونیک به عموم مردم مخصوصا علاقمندان به این حوزه معرفی کند.

 

در همین راستا، سپ از نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور در غرفه خود واقع در سالن 38 رونمایی خواهد کرد. درگاه پرداخت موبایلی سپ، تازه‌ترین راهکار این شرکت در پرداخت‌های غیر حضوری است که مناسب اپلیکیشن‌های دارای پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود و فرایند پرداخت از طریق گوشی‌های تلفن همراه هوشمند را بسیار ساده کرده است.

درگاه پرداخت شخصی Pay.ir، یکی دیگر از خدمات جدیدی است که با حمایت سپ، در غرفه این شرکت در الکامپ بیست و دوم، معرفی خواهد شد.
نکته قابل توجه در این دوره از حضور سپ، حضور شرکای تجاری منتخب این شرکت در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است که این روزها به عنوان شرکت‌های مطرح در حوزه خدمات رسانی، طیف متنوعی از کاربران را با خود همراه کرده اند.

همچنین در نخستین روز از نمایشگاه الکامپ، نشست خبری با حضور مدیران پرداخت الکترونیک سامان و خبرنگاران برگزار می گردد تا در زمینه ارائه راهکارهای هوشمند پرداخت الکترونیک و چالش های آن صحبت شود.

اپلیکیشن سه سوت، سامانه #724* و جشنواره های آن بخش همیشه شناخته شده غرفه سپ در این نمایشگاه است که جوایز و هدایای شگفت انگیزی برای کاربران خود به همراه دارد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ، 25 تا 28 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. علاقه مندان می‌توانند از ساعت 9 الی 17 از غرفه پرداخت الکترونیک سامان در این نمایشگاه واقع در سالن 38 بازدید کنند.

  از عمر نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور بیش از یک سال می گذرد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.